Змагання з стрітболу на першість факультету інформаційних технологій
Змагання з стрітболу на першість факультету інформаційних технологій
November 28, 2018
Від баскетболу змагання зі стрітболу відрізняються не лише кількістю гравців, а й межею поля. Головною відмінністю цієї гри є саме азартність, захопленість грою кожного учасника змагань.
24 листопада 2018 року на факультеті інформаційних технологій продовжилась вже традиційна серія змагань між спеціальностями. Цього разу студенти борились за першість з такого виду змагань, як стрітбол.
Найактивнішими гравцями з даного виду змагань цьогоріч були: Володимир Іващенко, Єгор Єгоров, Богдан Батечко, Євгеній Клименко, Сергій Охріменко, Роман Трішніков, Антон Гречуха, Олег Ульчак, Олександр Самієв, Владислав Луцак, Ярослав Понзель. А найактивнішими вболівальниками виявились Валерія Князєва, голова студентської організації факультету інформаційних технологій та Клименко Наталія Анатоліївна, заступник декана з навчальної роботи.
![](/sites/default/files/u195/dsc_6995.jpg)
![](/sites/default/files/u195/dsc_7264.jpg)
![](/sites/default/files/u195/dsc_7292.jpg)
![](/sites/default/files/u195/dsc_7035.jpg)
![](/sites/default/files/u195/dsc_7161_0.jpg)
![](/sites/default/files/u195/dsc_7069.jpg)
За результатами напруженої боротьби команди факультету посіли такі місця:
І місце ‒ команда спеціальності «Економічна кібернетика»;
ІІ місце ‒ команда спеціальності «Комп’ютерна інженерія»;
ІІІ місце розділили команди спеціальності «Комп’ютерні науки» та «Інженерія програмного забезпечення».
![](/sites/default/files/u195/dsc_7258.jpg)
За результатами ігор кращим гравцем став Євгеній Клименко, студент 1 р.н. ОС «Магістр» спеціальності «Економічна кібернетика», який є і капітаном збірної факультету інформаційних технологій з баскетболу, цьогорічних переможців.
Особливу подяку висловлюємо випускнику спеціальності «Економічна кібернетика», а сьогодні доценту кафедри інформаційних систем Садку Михайлу Григоровичу, який приїхав на змагання, вболівав за студентів та вручив перехідний кубок цьогорічним переможцям.
![](/sites/default/files/u195/dsc_7238.jpg)
На суботні змагання також завітали і двоє наших випускників спеціальності «Економічна кібернетика», Олексій Кириленко (випускник 2017 року), у свій час був капітаном збірної факультету з баскетболу, та Денис Дудник (випускник 2018 року), котрі разом із Садко Михайло Григоровичем зіграли дружню гру із переможцями турніру 2018 року.
![](/sites/default/files/u195/dsc_7247.jpg)
Саме такі змагання формують корпоративну культуру наших студентів, розвиток їх командного духу та популяризації здорового способу життя серед молоді. З нетерпінням чекаємо наступні ігри, а це вже змагання з волейболу.
Тетяна Волошина,
заступник декана з
виховної роботи
виховної роботи