На факультеті ветеринарної медицини проведено звітування аспірантів

17 червня на виконання Наказу ректора НУБіП України №1620 «С» від 01.06.2026 на факультеті ветеринарної медицини було проведено звітування аспірантів і здобувачів поза аспірантурою щодо виконання індивідуального плану наукової роботи.


Заслуховування звітів та їх затвердження проводили дві комісії, до складу яких ввійшли гаранти освітньо-наукових програм «Заразна патологія тварин» та «Незаразна патологія тварин» Сергій ГОЛОПУРА та Марина ГАЛАТ, члени проектних груп ОНП та координатор з наукової роботи НДІ здоров’я тварин Ірина ДЕРКАЧ. Попередньо аспіранти та здобувачі поза аспірантурою надали комісіям звіти, оформлені згідно вимог, та відповідні витяги кафедр.


На звітуванні було представлено 6 звітів аспірантів за ОНП «Заразна патологія тварин» та 32 звіти від аспірантів та здобувачів поза аспірантурою за ОНП «Незаразна патологія тварин».



Особливу увагу члени комісій приділили звітуванню аспірантів третього року навчання – щодо кількості необхідних публікацій і готовності самої дисертаційної роботи тощо.





Шляхом відкритого голосування членів комісії звіти аспірантів та здобувачів поза аспірантурою були затверджені.


Ірина ДЕРКАЧ,
координатор з наукової роботи НДІ здоров’я тварин