ФАКУЛЬТЕТ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ – СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЕСТАФЕТИ «ГОЛОСІЇВСЬКЕ КІЛЬЦЕ»
19 травня 2026 року, з нагоди 128-річчя університету, відбулися традиційні легкоатлетичні естафета та забіг «Голосіївське кільце» ‒ одні з яскравих спортивних подій, що щороку об’єднують студентську молодь, викладачів і співробітників навколо ідей здорового способу життя, командної єдності та університетських традицій.

Цьогоріч у змаганнях естафети команду факультету представляли 10 студентів, які долали етапи маршруту територією університетського кампусу та Голосіївського лісу, демонструючи витривалість, швидкість, злагодженість і справжній командний дух.

Наші студенти продемонстрували високий рівень фізичної підготовки, наполегливість, взаємопідтримку та волю до перемоги. За результатами командної першості факультет ветеринарної медицини виборов почесне друге місце, ставши срібним призером традиційної естафети «Голосіївське кільце».

Варто відзначити, що спортивна активність факультету ветеринарної медицини не обмежилася лише участю у легкоатлетичних естафеті та забігу. Напередодні, 18 травня 2026 року, у рамках загальноуніверситетських заходів до 128-річчя НУБіП України, команда факультету також долучилася до змагань з перетягування канату серед команд ННІ та факультетів. Ці змагання стали справжнім випробуванням сили, витривалості, командної взаємодії та згуртованості, адже у них взяли участь близько 300 представників університетської спільноти – студентів, викладачів і співробітників.


Участь у змаганнях з перетягування канату продемонструвала, що команда факультету ветеринарної медицини вміє боротися до кінця, підтримувати одне одного та діяти як єдиний колектив. Саме такі змагання формують командний дух, відповідальність за спільний результат і відчуття належності до великої університетської родини. Для наших викладачів та студентів це стало ще однією можливістю проявити характер, наполегливість і готовність гідно представляти факультет у загальноуніверситетському спортивному житті.


Факультет ветеринарної медицини щиро вітає своїх студентів із високими спортивними результатами та дякує всім учасникам команд – як легкоатлетичної естафети «Голосіївське кільце», так і змагань з перетягування канату – за достойне представлення факультету, силу духу, згуртованість і жагу до перемоги. Окрема подяка вболівальникам, які підтримували наших спортсменів та створювали атмосферу єдності, натхнення і справжньої факультетської підтримки.



Тож ще раз вітаємо команду факультету ветеринарної медицини зі срібною перемогою в естафеті «Голосіївське кільце» та бажаємо нових спортивних звершень!