Викладачі та студенти взяли участь у Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2020

6 жовтня 2020 року
     З 30 вересня по 03 жовтня 2020 року у місті Кропивницький проходила Мiжнapoднa aгpoпpoмислoвa вистaвкa «AGROEXPO-2020» з польовою демонстрацією техніки та технологій.

     Вже стало доброю традицією участь у роботі виставки науково-педагогічних працівників НУБіП України. Відвідини такого масштабного заходу стали можливими завдяки запрошенню давнього партнера нашого закладу – ПАТ «Ельворті» («Червона зірка») та підтримці керівництва університету.
     У церемонії відкриття виставки прийняли участь міністр розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Назаренко, голова Ради федерації роботодавців України Дмитро Олійник, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, а також голова правління обласного об'єднання роботодавців Кіровоградської області Павло Штутман.
     Для участі у роботі виставки та представлення експозиції нашого університету була сформована робоча група, до якої увійшли: старший викладач кафедри надійності техніки Олександр Банний, доцент кафедри тракторів, автомобілів та біоенергосистем Олександр Лавріненко та аспірант кафедри конструювання машин і обладнання Руслан Кульпін.

     Члени робочої групи розповіли відвідувачам виставки – майбутнім абітурієнтам НУБіП України та їхнім батькам – про освітні програми нашого університету, умови вступу та можливості реалізації своїх наукових, творчих і спортивних амбіцій в університеті.

     Не дивлячись на карантинні обмеження, окрім нашого університету на виставці були представлені експозиції 30 закладів вищої освіти України. Понад 400 компаній представляли свою продукцію. За попередніми підрахунками за дні роботи виставки її відвідали більше 35 тисячі чоловік.
    За участь у організації та проведенні Мiжнapoдної aгpoпpoмислoвої виставки «AGROEXPO-2020» НУБіП України нагороджений подякою. Організатори висловили побажання, щодо участі НУБіП у виставці наступного року.

     Учасники виставки та деканат факультету конструювання та дизайну висловлюють щиру вдячність її організаторам, зокрема Павлу Штутману, за теплий прийом та прекрасну можливість проведення профорієнтаційної роботи.

Юрій Ромасевич,
заступник декана
факультету конструювання та дизайну

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook