Пост здав – пост прийняв: колективу механіко-технологічного факультету офіційно представлено нового керівника

30 липня 2020 року
     Сьогодні колективу механіко-технологічного факультету офіційно представлено нового декана: Ярослав Михайлович, який очолював МТФ протягом останніх шістнадцяти років (а в деканаті загалом 28!), передав повноваження доктору технічних наук В’ячеславу Братішку.

 

     Ректор університету Станіслав Ніколаєнко подякував Ярославу Михайловичу за багаторічну плідну працю, патріотизм та відданість університету, вручив йому Почесну грамоту НУБіП і цінний подарунок. І представив механікам нового керівника – виконуючого обов’язки декана В’ячеслава Братішка.

     Принагідно очільник університету презентував програму дій університету, що стосується планування навчального процесу у новому навчальному році – по курсах, приділивши максимум уваги першому.

  

  

  

     Випускник Таврійської державної агротехнічної академії, яку закінчив з відзнакою, В’ячеслав Братішко має значний досвід практичної роботи і активно займався науковою діяльністю – в Інституті механізації тваринництва УААН (м. Запоріжжя), Національному науковому центрі «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства», Дніпропетровському державному аграрному університеті.Автор та співавтор більш як 190 наукових праць, патентів України та кількох монографій.
     У НУБіП – з 2018 року, і значну частину цього часу працював заступником декана механіко-технологічного факультету з навчальної та виховної роботи. У 2020 році очолив кафедру транспортних технологій та засобів у АПК, є членом вченої ради НУБіП України.

     Ярослав Михайлович на згадку про часи свого деканства подарував університету картину Василя Пимоненка, виконану у бурштині. Вона поповнить експозицію картинної галереї у 3-му навчальному корпусі.
 

  

     Перше, за що має взятися новий керівник, – відродження традицій з врахуванням сучасних реалій життя, готувати інженерів за системою точного землеробства, сказали Дмитро Войтюк, який багато років очолював факультет механізації, та колега з факультету конструювання та дизайну Зіновій Ружило.

     В’ячеслав Братішко подякував керівництву університету і колективу механіко-технологічного факультету за високу довіру. Він приступає до роботи 1 серпня.

     А кільком механікам сьогоднішній день запасається не лише зміною керівництва факультету. Станіслав Ніколаєнко вручив дипломи докторів наук Віктору Поліщуку і Василю Хмельовському та атестати двом представникам родини Ачкевичів: Василю – кандидата наук, а Оксані – доцента.

 

Валентин Обрамбальський
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook