Перспективи подальшого розвитку відокремлених підрозділів обговорено з керівництвом університету

23 жовтня 2019 року
     23 жовтня відбулася традиційна нарада керівництва університету з директорами відокремлених підрозділів.

     За дорученням ректора С. М. Ніколаєнка нараду відкрив перший проректор І.І. Ібатуллін. Ігор Ілліч ознайомив учасників наради з порядком денним і наголосив на важливості прийняття усвідомленого рішення колективами відокремлених підрозділів щодо свого подальшого розвитку в контексті виконання вимог Закону України «Про фахову перед вищу освіту», що вступив у дію кілька місяців тому. 

     Проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Миколайович Кваша ознайомив присутніх із листом Міністерства освіти і науки України щодо реалізації положень Закону України «Про фахову перед вищу освіту», нагадав керівникам відокремлених підрозділів про доручення щодо визначення статусу - коледж вищої освіти чи фаховий коледж, отримані на семінарі керівників місяць тому у Немішаївському агротехнічному коледжі, зосередив увагу на необхідності широкого обговорення з колективами зазначеного вибору.

    Начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання Олег Єресько провів аналіз відмінностей, визначених законодавством, до коледжу вищої освіти та фахового коледжу. Поінформував про прийняття рішення педагогічною радою Рівненського коледжу НУБіП України залишитися в статусі коледжу вищої освіти. Керівники інших коледжів - відокремлених підрозділів поінформували про намір перейти у статус фахового коледжу.
     Також було обговорено перспективи подальшого розвитку у м. Бережанах та м. Ніжині одноіменних інститутів і коледжів. 

     За результатами обговорення було прийнято рішення створити комісію під керівництвом С.М. Кваші за участю керівників цих закладів для вивчення досвіду існування подібних навчальних установ і напрацювання відповідних пропозицій ректорату університету. 
     Сергій Кваша поінформував про проведення 27 грудня зборів колективу університету для заслуховування відповідно до законодавства звіту ректора та доручив керівникам відокремлених підрозділів запланувати подібні збори колективів своїх закладів у період з 10 до 20 грудня.

     Директор Немішаївського агротехнічного коледжу Володимир Ілліч Альохін поінформував про результати засідання Робочої групи Міністерства освіти і науки України з розроблення нормативних документів для забезпечення реалізації положень Закону України «Про фахову перед вищу освіту», до складу якої його делеговано керівництвом університету, та запросив колег взяти участь у обговоренні напрацьованих проектів документів.

     Директори відокремлених підрозділів поінформували керівництво університету про готовність до опалювального сезону, обговорили інші питання функціонування закладів.

Олег Єресько,

 начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook