Продовжуються роботи з утеплення 6-го навчального корпусу

10 жовтня 2018 року

     В НУБіП тривають роботи з підготовки до опалювального сезону, а ректор університету Станіслав Ніколаєнко особисто контролює усі заходи, що пов'язані з енергоефективністю та підготовкою до опалювального періоду 2018-2019 рр. Завдання зберегти кожну гігакалорію, не витратити зайвий кубічний метр газу і води, зекономити кіловати електроенергії – поставлено перед кожним керівником підрозділу НУБіП, викладачем і студентом. Адже тарифи на енергоносії щокварталу зростають, і тут університет не можемо дозволити марнотратства. Таким чином, зменшення витрат енергоносіїв – завдання номер один для кожного з нас.

     Як ми вже раніше зазначали, «Програмою енергозбереження НУБіП України» на 2018 рік передбачено проведення заходів з утеплення 6-го навчального корпусу. Ці роботи проводилися у кілька етапів. Розпочали їх у січні цього року із вкриття теплоізоляційним матеріалом 640 квадратних метрів даху. Потому, протягом літніх місяців, були проведені роботи з утеплення 2000 метрів квадратних «бічних крил» другого поверху навчального корпусу. Наразі ж розпочато завершальний етап – утеплення стелі «мансарди». Складність виконання цих робіт, зазначає комендант 6-го навчального корпусу Василь Канарик, полягає в тому, що піднятися на дах можна лише з використанням спеціалізованої техніки, а працювати під дахом будівлі доводиться в обмеженому просторі.

  

  

  

     На сьогодні вкрито теплоізоляційним матеріалом вже близько 100 квадратних метрів даху мансарди і роботи невпинно продовжуються. Потрібно зазначити, що при утепленні даху зсередини застосовані сучасні системи і технології утеплення, а теплоізоляційний матеріал забезпечує утеплення будівельної конструкції з найкращим енергозбереженням. Зазвичай з настанням перших холодів завжди було відчутно прохолоду, проте не цього року.

  

    Роботи з утеплення навчального корпусу №6, розташованого по вул. Васильківській, 17 заплановано завершити восени 2018 року. Трудовий колектив факультету землевпорядкування на чолі з деканом Тарасом Євсюковим переконаний, що проведені з ініціативи ректора Станіслава Ніколаєнка роботи з утеплення навчального корпусу зменшать витрати енергоносіїв, а в аудиторіях і на кафедрах буде тепло та комфортно.

Олександр Шевченко,
заступник декана факультету землевпорядкування
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook