Розвиток інфраструктури університету: тема зустрічі з представниками Європейського інвестиційного банку

23 березня 2018 року

     22 березня 2018 р. відбулася робоча зустріч ректора університету Станіслава Ніколаєнка з представниками Європейського інвестиційного банку Віорелом Герчіу та Дмитром Христенком, які поінформували про свою діяльність в рамках реалізації проекту «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні».

     Проект спрямований на підвищення потенціалу, якості та відповідності навчальних, освітніх і науково-дослідних установ, пов’язаних з зерновими, олійними культурами, а також аквакультурою й рибальством і фінансується Європейським Союзом.
     Зміцнення інституційного потенціалу передбачається досягти шляхом надання нових сучасних лабораторій, лабораторного обладнання або створення всіх необхідних умов для відповідних навчальних та дослідницьких процесів у секторі зернових та олійних культур, аквакультури й рибальства.

     Станіслав Ніколаєнко проінформував наших гостей про навчально-науково-виробничу базу університету, а також напрями можливої співпраці. Зокрема, очільник університету закцентував увагу на результатах й напрямах діяльності навчально-дослідних господарств, наукових досягненнях вчених та наявну лабораторну базу і пропозиції щодо її розвитку.

    В обговоренні перспектив формування проектів від університету взяли участь ініціатори зустрічі – декан економічного факультету Анатолій Діброва, доцент кафедри фінансів Ірина Титарчук, а також проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук, начальник науково-дослідної частини Володимир Отченашко, начальник відділу інноваційної діяльності та трансферу технологій Василь Туринський, директор благодійного фонду «Голосіївська ініціатива-2020» Євген Томін, декан факультету тваринництва та водних біоресурсів Вадим Кондратюк.

     У результаті розгляду можливостей фінансування, вимог та завдань відносно реалізації проектних пропозицій сторони домовилися про співпрацю за наступними напрямками в рамках Проекту:

  1. Риборозведення, рибальство та переробка риби. Поліпшення лабораторної бази аквакультури та рибальства.
  2. Модернізація лабораторної бази Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК.
  3. Технічне й технологічне переозброєння виробництва і переробки зернових та олійних культур в навчально-дослідних господарствах та лабораторіях університету.

     Науковці університету готують пропозиції та заявки до участі в проекті, в яких передбачено, що новітні технології виробництва й переробки зернових та олійних культур, аквакультури й рибальства, будуть використовуватися в навчальному та дослідницькому процесі й сприятимуть наближенню до стандартів ЄС. Також на базі нашого університету буде здійснюватися підвищення кваліфікації працівників сільського господарства та всіх зацікавлених осіб.

Віталій Нагорний

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook