Підведено підсумки І етапу олімпіади з "Обладнання лісового комплексу"

28 лютого 2018 року
Кафедра тракторів, автомобілів та біоенергосистем (навчальний корпус №11, кім. №363)

28 лютого 2018 року згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом МОН України, на кафедрі тракторів, автомобілів та біоенергосистем проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 навчального року «Обладнання лісового комплексу» спеціальності «Галузеве машинобудування».

Зі вступним словом до учасників олімпіади звернулись члени робочого організаційного комітету О.А. Бешун, О.Т. Лавріненко та В.П. Курка, які привітали присутніх з відкриттям першого етапу олімпіади та побажали студентам успіхів в інтелектуальному змаганні.

І етап олімпіади проведено у два тури: перший – теоретичний, який передбачав виконання студентами тестових завдань з використанням ПК, другий – полягав у розв’язуванні 5 задач різного рівня складності.

У І етапі взяли участь 14 студентів 1-го та 2-го року навчання в магістратурі та 4-го курсу ОС «Бакалавр» факультету конструювання та дизайну.

Всі учасники олімпіади продемонстрували достатньо високий рівень знань в галузі обладнання лісового комплексу.

Переможцями олімпіади стали: студенти магістратури Савко Владислав Васильович – І місце, Кузнюк Давид Владиславович – ІІ місце і Піковський Богдан Сергійович – ІІІ місце, з чим ми їх і вітаємо та бажаємо творчих здобутків і подальших успіхів у навчанні.


Олексій Бешун,
доцент кафедри тракторів, автомобілів та біоенергосистем

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook