Факультет тваринництва та водних біоресурсів: реалізуємо мобільність студентів

22 травня 2017 року

     З 1 по 5 травня в Естонському університеті наук про життя м. Тарту (Eesti Maaülikool), який входить у ТОП-100 університетів наук про життя у світі, проходив міжнародний тренінг «International Week»
     Його учасниками стали студенти з Нідерландів, Естонії та відповідно до нещодавно підписаної угоди про співпрацю, студенти факультету тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України Михайло Матвєєв та Ірина Фичак. Запрошеними доповідачами були експерти з Нідерландів Б. Прінс та Й. Песман.

     Учасники тренінгу за сприяння А. Сельге, асоційованим професором департаменту рослинництва та луківництва, відвідали маленьку сімейну ферму Andre family farm, яка знаходиться неподалік Тарту. Фермери мають у своєму розпорядженні 360 корів Швіцької породи, з яких 180 дійні. Середня продуктивність стада становить понад 8000 кг. Для доїння корів застосовується чотири доїльні роботи нідерландської компанії Lely. На цій фермі виробляють близько 6000 кг сиру. Під час візиту студенти отримали можливість спробувати сири власного виробництва.
     Окрім того, під керівництвом К. Каск, доцента департаменту клінічної ветеринарної медицини, учасники тренінгу відвідали велике аграрне підприємство Tartu Agro, яке господарює на 3200 га земель. Для отримання молока використовують голштинську породу корів (близько 600 дійних корів), середня продуктивність корів за лактацію становить близько 9000 кг.

     Зацікавленість присутніх викликала ознайомча екскурсія факультетами Естонського університету наук про життя в місті Тарту.
     Протягом тренінгу учасники прослухали чотири лекції: «Importance of reproductive performance indicators» «Pathogen-specific mastitis prevention», «Genetics – breeding and beyond», «Plant stress responses and its implications in plant production».

     Заключним етапом «International Week» була презентація міні-проектів, розроблених студентами, в яких показані сильні та слабкі сторони різних молочних ферм. Кожен з учасників команд отримав сертифікат.

Вадим Кондратюк,
декан факультету тваринництва та водних біоресурсів

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook