Кафедра економічної кібернетики

Співпраця

   Наукові зв’язки. Освітній вектор кафедри спрямований на досягнення європейських стандартів, тому співпраця кафедри спрямована на участь в європейських конференціях та проектах тематика яких стосується актуальних питань розвитку українського аграрного сектору. Це у першу чергу щорічні конференції, які проводяться у м. Халле (Німеччина) Лейбніцевським інститутом аграрного розвитку транзитивних економік (IAMO), що присвячені актуальним питанням розвитку аграрного бізнесу та соціальної сфери. Кафедра отримує постійні консультації від співпрацівників IAMO відносно інноваційних методів аналізу і обробки інформації та стану і ефективності аграрного виробництва.


 На Форум 2018 «Large-scale agriculture – for profit and society?» кафедра направляє дві доповіді, що присвячені оцінці параметрів потенційного ринку землі в Україні та поясненню причин зменшення ступеня ризику виробництва зернових.

Інститут прикладних наук Вайнштефан-Тріздорф (Німеччина) надає можливість стажування працівникам кафедр для більш глибокого вивчення питання сутності маржинального доходу, та ролі в формуванні останнього такої складової, як механіко-технологічне забезпечення виробничого процесу підприємства.
 
 

   Мета стажування полягає у вивченні  методики опису та економічного аналізу окремих виробничих процесів на основі збору даних, що базується на розрахунку маржинального доходу.

  
   Університет прикладних наук Вайнштефан-Тріздорф починаючи з 1990 року не тільки розвиває свій інтернаціональний магістерський курс аграрний менеджмент, а й передає його університетам-партнерам, яким є Національний університет біоресурсів і природокористування України.
 
   Для підтримки університетів партнерів, подальшого розвитку двостороннього партнерства та спільної активності університет Вайнштефан-Тріздорф ініціював збір регіональних аграрно-економічних даних. Внесення даних відбувається в розроблену облікову систему MAX у середовищі програмного забезпечення Excel.
 
 
Підтримуються щільні зв’язки з інститутом Аграрної економіки НААН України по багатьох питаннях інституціональних перетворень в сфері аграрного бізнесу: впровадження ринку землі, зміни оподаткування аграрного бізнесу, питання ефекту масштабу і ефективних форм ведення аграрного бізнесу.
Кафедра співпрацює з Національним інститутом стратегічних досліджень з питань ефективності діяльності соціальних ліфтів для сільської молоді в діючих конкурсних умовах вступу до ВНЗ.
Тривалі зв’язки кафедра має з Університетом державної фіскальної служби України, де спільно вирішуються питання побудови макроекономічних моделей для тестування інституціональних змін в країні.
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook