Кафедра методики навчання та управління навчальними закладами

Спеціальність 073 "Менеджмент" освітня програма "Управління навчальним закладом"

Якісна освіта – запорука добробуту нації!

Кафедра методики навчання та управління навчальними закладами

Національного університету біоресурсів і природокористування України

запрошує на навчання в магістратурі

за спеціальністю 073 «Менеджмент» освітня програма «Управління навчальним закладом»

 
Мета навчання на освітній програмі «Управління навчальним закладом» – формування знань, необхідних для управління різними типами навчальних закладів у сучасних умовах.
Нашими студентами можуть стати випускники ОС «Бакалавр» за всіма спеціальностями

Національний університет біоресурсів і природокористування України – провідний національний дослідницький вищий навчальний заклад у сфері біотехнологій, природозбереження, продовольчої безпеки із більш ніж віковою історією, відомий своїми багатими традиціями і славиться численними здобутками.

Навчальний процес та наукові дослідження забезпечують більше півтори тисячі викладачів і вчених – з них 17 академіків, 240 докторів наук і професорів та 920 кандидатів наук і доцентів.

НУБіП готує фахівців за освітніми ступенями бакалавр – магістр. Дослідницькі вміння кращі випускники можуть розвивати, продовжуючи навчання в аспірантурі та докторантурі. А ще – паралельно отримати другу вищу освіту.

Під час навчання кожен охочий може взяти участь у програмах академічних обмінів із кращими європейськими та американськими університетами. Університет має договори з більше, ніж 50-ма вишами світу про партнерство, реалізує більше 150 міжнародних договорів про співпрацю.

НУБіП України надає можливість навчатися за міжнародними магістерськими програмами в університетах США, Німеччини, Японії, Росії, Польщі, Нідерландів, а по завершенню отримувати «подвійний диплом» університету-партнера.

Щороку студенти проходять виробничі практики за кордоном – у Німеччині, Норвегії, Щвейцарії, Данії, США, Нідерландах, Франції, Фінляндії, Австрії, Австралії, Великобританії, Польщі. Крім того, НУБіП має розвинені партнерські відносини із бізнес-структурами АПК країни і за її межами – Джон Дір Україна, Брунталлер, АМАКО, Аполло. Це створює додаткові можливості практичного навчання і стажування для студентів.

Студенти університету мають змогу навчатися у групах з викладанням дисциплін англійською мовою за 19 напрямами підготовки. Щорічно перелік спеціальностей і предметів розширюється. Після закінчення університету випускники отримують відповідний сертифікат.

17 навчальних корпусів та 11 гуртожитків, у яких навчаються і мешкають студенти, компактно розміщені неподалік від культурного центру столиці  у зеленій зоні – єдиному на території мегаполісу національному природному парку «Голосіївський». На території студентського містечка знаходяться також наукова бібліотека, студентські їдальні, санаторій-профілакторій, спортивний комплекс, стадіон, пасіка, стайня та ботанічний сад. Крім того, поруч з університетом розвинена інфраструктура: зручна транспортна розв’язка, центральний автовокзал, іподром, Національна бібліотека України імені В.Вернадського, розважально-торгівельні центри, супермаркети, кінотеатри, заклади культури і мистецтва.

До послуг молоді – спортивні секції, творчі і мистецькі колективи, численні гуртки, клуби за інтересами, наукові спільноти. Лідерські та управлінські якості можна розвивати через самоврядування – у студентській та профспілковій організаціях університету.

Стадіон і спортивний корпус, футбольні, волейбольні поля, а також лісові доріжки для ранкових пробіжок або катання на велосипедах – все для підтримки доброї фізичної форми. Регулярно проводяться студентські змагання з багатьох видів спорту, де студенти університету перемагають на всеукраїнських, європейських та світових першостях.
Студенти НУБіП мають можливість відпочивати та набиратися сил у екологічно чистій зоні у власному спортивно-оздоровчому таборі «Академічний» в м. Іллічівську на березі Чорного моря.

Диплом НУБіП України отримують професіонали своєї справи. Усі вони працюють у провідних українських та всесвітньовідомих компаніях, державних інституціях, громадських асоціаціях, науково-дослідних організаціях, закладах освіти. Найуспішніші - очолюють їх.

 • навчання відбувається із застосуванням сучасних методик навчання, які дозволять реально, а не формально підійти до вирішення ряду ключових питань, що хвилюють кожного керівника: стратегічне планування діяльності закладу, вирішення актуальних проблем роботи з персоналом, економічного та юридичного супроводу;
 • викладачі мають практичний досвід управлінської діяльності;
 • особливий акцент на інтеграцію навчальної  діяльності в європейський освітній простір, детальне висвітлення можливостей міжнародних грантових програм, зокрема інфраструктурних;
 • можливості стажування у європейських вузах (програма Erasmus+);
 • можливість навчання за індивідуальним планом, поєднуючи роботу і навчання;
 • практика проходить в провідних навчальних закладах загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти, науково-методичних центрах тощо.

Форма навчання: денна та заочна (за рахунок державного бюджету та за умов договору.
Вартість навчання. Термін навчання: 1,5 років

Відповідно до Правил прийому вступні випробування на спеціальність 073 «Менеджмент» освітня програма «Управління навчальним закладом» проводяться у формі тестування з комплексу фундаментальних і професійно-орієнтованих дисциплін та іноземної мови.

Програми вступних випробувань для здобуття освітнього ступеня "Магістр"

Вступники на програми підготовки фахівців освітнього ступеня «Магістр» особисто подають до приймальної комісії НУБіП України такі документи:

 • заяву на ім'я ректора;
 • копію документа державного зразка про здобутий освітній ступінь та додаток до нього;
 • 4 кольорові фотокартки розміром 3х4 см;
 • копію паспорта (1, 2 сторінки та місце реєстрації);
 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру.
 • документ, що посвідчує особу та громадянство, військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов'язаних), документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (оригінал), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, вступники пред'являють особисто.

Документи вступники подають за адресою:

03041, Київ-41, вул. Генерала Родімцева, 19, навчальний корпус № 1.
Прийом документів щоденно з 9.00 до 18.00,
у суботу та неділю – з 9.00 до 14.00 ,
обідня перерва – з 13.00 до 14.00.
Телефони: (044) 258–42–63, 527–83–08,
(098) 660–08–48, (063) 804–49–93.

Детально з правилами прийому можна ознайомитись на сторінці Приймальної комісії.

Освітня програма підвищує професіоналізм майбутнього керівника, дозволяє йому розкритися в різних аспектах своєї діяльності, використовувати на практиці методи управління навчальним закладом, допомагає стати успішним і діяльним управлінцем, працюючим на благо розвитку і процвітання.

 • управління
 • педагогіка
 • комунікація
 • діагностика
 • дослідження

Всі ці компоненти необхідні для якісного та ефективного управління, і, безумовно, для досягнення цілей, розвитку та отримання результатів від навчального закладу.

 • диплом магістра за спеціальностю 073 «Менеджмент» освітня програма «Управ¬ління навчальним закладом», з присвоєнням кваліфікації «Керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання)», який відкриває шлях до кар’єрного зростання;
 • знання загальних засад управління у системі освіти та особливості управлінської діяльності у навчально-виховному процесі навчального закладу;
 • знання та практичні навички в сфері визначення стратегії розвитку закладу освіти, керівництва його педагогічною та економічною діяльністю, забезпечення сприятливого психологічного клімату;
 • розвиток особистих управлінських, комунікативних, лідерських,  організаційних навичок;
 • навички використання сучасних інформаційних технологій, методи отримання, обробки, зберігання і використання наукової інформації.
 • практичні навички роботи у команді під час проходження практики та стажування за кордоном.
 1. Управління фінансово-економічною діяльністю
 2. Кадровий менеджмент
 3. Психологія управління
 4. Законодавча база навчального закладу
 5. Керівник навчального закладу
 6. Теорія організації та управління змістом робіт
 7. Менеджмент і адміністрування
 8. Управління освітньою та виховною діяльністю
 9. Інформаційні технології в освіті та автоматизовані системи управління навчальними закладами
 10. Ділова іноземна мова
 11. Методологія та організація наукових досліджень з основами інтелектуальної власності
 12. Освітні технології
 13. Стратегічний менеджмент
 14. Освітня політика та аналіз
 15. Техніка управлінської діяльності
 16. Моніторинг якості освіти
 17. Освіта за кордоном
 18. Адміністративний менеджмент
 19. Організація діяльності загальноосвітнього навчального закладу
 20. Конфліктологія
 21. Освітній маркетинг
 22. Педагогіка
 23. Сучасні програмні продукти та Інтернет технології в освіті

Сферою працевлаштування випускників магістратури з галузі знань 07 «Управління і адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент» освітня програма «Управління навчальним закладом» є установи та навчальні заклади різних форм власності у сфері освіти та виробничого навчання: дошкільні навчально-виховні заклади, загальноосвітні та позашкільні установи, навчальні центри та інститути, вищі навчальні заклади (університети, академії інститути, коледжі); науково-дослідні інститути, центри, лабораторії; органи управління.

Фахівець у сфері управління освітою може займати посади:

 • керівник школи, школи-дитячого садку, школи-інтернату, дитячого будинку, дитячого будинку-інтернату, інтернату і приймальнику-розподільнику для неповнолітніх, спеціальної школи-інтернату, ліцею, гімназії, училища фізичної культури;
 • керівник позашкільного закладу;
 • директор (завідуючий, начальник) відділу, лабораторії, кабінету;
 • керівник дитячого дошкільного закладу усіх типів і найменувань (крім дитячих будинків);
 • керівник (заступник керівника, завідувач) закладу освіти та його структурного підрозділу.
Додаткову детальну інформацію можна отримати на кафедрі методики навчання та управління навчальними закладами Національного університету біоресурсів і природокористування України за адресою:
м. Київ, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус № 3, кабінет 04 або за телефоном (044) 527-83-56, (067) 509-45-46.
Завідувач кафедри методики навчання та управління навчальними закладами - кандидат педагогічних наук, професор Кубіцький Сергій Олегович.
Заступник завідувача кафедри - кандидат педагогічних наук, доцент Білан Людмила Леонідівна (тел. (044) 527-83-56.)
 


 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015