Кафедра управління та освітніх технологій

Культурно-просвітницька та спортивна робота

          Усі НПП кафедри здійснювати виховну роботу на аудиторних заняттях, а також у процесі неформальних зустрічей:

1. Організація, стимулювання і контроль навчального процесу студентів (контроль академуспішності студентів, стимулювання й висування відмінників навчання на іменні стипендії, а також звання кращого студента року факультету ЗВО; встановлення зв’язків з роботодавцями).

2. Формування і розвиток наукового потенціалу студентів (сприяння в розробці й проведенні наукових конкурсів і предметних олімпіад; випуск студентських наукових збірників; проведення дискусійних клубів та ін.).

3. Розвиток соціально-педагогічної системи (діяльність куратора групи; взаємодія з батьками студента; взаємодія з кураторами інших академічних груп; зміцнення авторитету викладачів і співробітників факультету; участь в роботі комісій, нарад, конференцій та інших заходів, пов’язаних з культурно-виховною роботою в університеті; залучення випускників факультету до співробітництва, зміцнення матеріальної бази факультету тощо).

4. Створення атмосфери творчого, інтелектуального, культурного спілкування (формування ціннісних орієнтацій студентської молоді, створення й зміцнення традицій факультету, участь у проведенні культурно-масових і спортивних заходів як у межах факультету, так і в межах університету).

5. Формування системи студентського самоврядування (організація роботи студентів у творчих групах, взаємодія зі студентською радою університету, студентською радою гуртожитку, випуск газети факультету).

6. Моніторинг соціально-культурних проблем студентства, надання консультативної і психологічної допомоги (участь у створенні студентської ради гуртожитку; організація виховної роботи куратора в гуртожитку; проведення соціологічних досліджень; організація зустрічей з медичними працівниками і співробітниками правоохоронних органів з актуальних проблем молоді).

Робота наставника академічної групи УНЗ-18001м протягом 1 семестру

Звіт з виховної роботи професора Журавської Н.С. (наставника групи УНЗ-18001м)

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook