Кафедра процесів і обладнання переробки продукції АПК

Підрозділи кафедри

На кафедрі створено 3 навчальні лабораторії — «Машини і обладнання для переробки молока», «Машини і обладнання для переробки мۥяса» та «Машини і обладнання для переробки зернових і технічних культур».

          Кафедра забезпечена в достатній кількості необхідними аудиторіями та лабораторіями для провадження навчального процесу із закріплених за нею дисциплін. У наявності є необхідні сучасні технічні засоби.

        Матеріально-технічне забезпечення кафедри дозволяє належно забезпечити навчальний процес підготовки спеціалістів та магістрів. Закріплені за кафедрою аудиторії та лабораторії розміщені в корпусі № 11: ауд. 312, 313, 316, 107, 359.

 

        Загалом стан приміщень відповідає санітарно-технічним вимогам для навчальних лабораторій та лекційних аудиторій. У лабораторіях кафедри дотримано вимоги з охорони праці, виробничої санітарії і протипожежної безпеки. Лабораторії та аудиторії кафедри обладнані необхідними інструкціями і агітаційними матеріалами.
Навчально-наукова лабораторія САПР включає ПК класу “Intel Pentium IV” (22 робочих місця). Найближчим часом планується дооснастити лабораторію сучасним сканером та плотером. Технічне оснащення об’єднанo в локальні мережі, а також входить у загальну мережу університету з виходом у “Internet”. Серед програмного забезпечення широко використовуються операційні середовища Windows – XP, офісні пакети Office XP, що дає змогу працювати з пакетами WORD, EXСEL, ACCESS. Серед спеціалізованого програмного забезпечення використовуються пакети MathCAD - 11, AutoCAD, Corel, Компас-3D. У лабораторії є можливість займатися програмуванням. Для цього на ПЕОМ встановлено пакети QBASIC, TurboPASСAL.

        Лабораторії кафедри оснащені сучасним обладнання харчових і переробних виробництв, їх вузлами, на яких проводяться дослідження харчових процесів в реальних умовах.

         На кафедрі є, майже всі зразки робочих органів обладнання харчових виробництв, створені умови для проведення занять із спеціальних технічних дисциплін на підприємстві сільськогосподарського машинобудування і насіневій станції, м’ясопереробному цеху НДГ «Великоснітинське», де в умовах реального господарства можна вивчати сучасне технологічне обладнання і сільськогосподарське виробництво.
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook