Здобутки кафедри

 Завідувачу кафедри Сухенку Юрію Григоровичу академією наук вищої освіти України присвоєно звання академіка. Вітаємо нашого керівника з цією визначною подією.  

 

24 травня 2018 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України на урочистому зібранні, з нагоди 120-річниці НУБіП Грамотою Верховної Ради України нагороджений завідувач кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК Юрій Сухенко.

 

За заслуги перед освітянським простором завідувач кафедри Сухенко Юрій Григорович  удостоєний нагороди від Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення»

 

 

Під керівництвом завідувача кафедри, доктора технічних наук, професора Сухенка Юрія Григоровича отримані технічні умови на "Заводи мобільні для виробництва дизельного біопалива типу МЗДБ" з новим знаком якості UCSM. 

 

 

За розробку серії мобільних заводів для виробництва дизельного біопалива з технічних рослинних і тваринних жирів колектив кафедри, очолюваної професором Сухенком Ю.Г., на Міжнародній виставці «Агро-2010» одержав Золоту медаль, а на виставці «Агро-2011» Золотою медаллю була удостоєна технологія глибокої переробки жирів у широку номенклатуру паливо-мастильних матеріалів, змащувально-охолоджувальних рідин для металообробки, сировини для фармацевтичної і парфумерної промисловості.

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook