Здобутки студентів кафедри технологій та дизайну виробів з деревини у 2022-2023 навчальному році

28 червня 2023 року
  Навчання… лекції, практичні та лабораторні роботи і не тільки. У кожного студента є можливість продемонструвати свої вміння і таланти в різних сферах діяльності університету.

  З перших днів навчального року студенти активно працюють в наукових гуртках та над темами кваліфікаційних робіт, проводять дослідження згідно планів. Свої здобутки у вигляді тез та доповідей мали можливість продемонструвати в рамках 76-ої Всеукраїнської студентської конференції «Науковий пошук молоді для сталого розвитку лісового комплексу та садово-паркового-господарства», яка відбувалась на базі ННІ ЛіСПГ в онлайн-форматі 17 листопада 2022 року.

 

 

  За підсумками роботи конференції, комісією відзначено кращі доповіді. Відповідними дипломами відзначені такі наші студенти:
диплом IІ ступеня – Андрій Ігнатович (магістр 1 року);
диплом ІIІ ступеня – Олег Наконечний, Назар Шушкевич та Богдан Олійник (2 курс, скорочений термін).

 

 

  Щорічно в університеті проводяться предметні студентські олімпіади. Ось і у нас на кафедрі 27 березня 2023 року відбулась в змішаному форматі олімпіада з Деревообробних та меблевих технологій. Студенти усіх курсів мали можливість продемонструвати засвоєні знання.

 

  Метою студентських олімпіад є активізація і розвиток творчого мислення студентів і стимулювання змагань в навчанні; підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці; заохочення талановитих студентів, які мають глибокі знання та широкий світогляд, студентів, які у майбутньому готові розвивати науку, а також прищеплювання студентам зацікавленості та любові до обраної професії.

   Серед майбутніх професіоналів своєї справи, за результатами тестування, комісія відмітила переможців:
І місце – Кирило Куриленко (3 курс);
ІІ місце – Валерія Алєксєєва (2 курс);
ІІІ місце – Олег Наконечний (2 курс, скорочений термін).

 

  Популяризація науки серед студентів сьогодні особливо актуальне питання, адже успішний розвиток науки і технологій можливий лише, коли у суспільства є досить високий інтерес до цих сфер діяльності. Так, на базі Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства, у квітні проведено I етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Були залучені студенти різних курсів всіх спеціальностей, а конкурсні роботи подавали за п’ятьма галузями знань. Науковими гуртками кафедри представлені наступні роботи.

 

  Оцінюючи актуальність дослідження, повноту викладення результатів та й творчий підхід комісія винесла свій вердикт:
І місце – Назар Шушкевич (гурток «Захист та збереження деревини»);
ІІ місце – Олег Наконечний (гурток «Маляр’ОК»);
ІІІ місце – Володимир Якубів (гурток «Деревообробник»).

  

  Викладачі кафедри також відзначені. Наталія Буйських нагороджена дипломом ІІІ ступеня як переможець І етапу ХІІ «Фестивалю студентської науки – 2023», за активне та творче керівництво науковим гуртком «Маляр’ОК». Враховуючи наполегливість, стриманість, відповідальність та порядність у виконанні свої обов’язків подякою відзначений Сергій Мазурчук.

  З нагоди 125-річчя університету за активну життєву позицію та участь у громадському житті, успіхи у навчанні та за спортивні досягнення нагороджені грамотами та подяками Андрій Очеретяний (1 курс), Валерія Алєксєєва, Борис Іванік та Сергій Філоненко (2 курс), Любомир Шойму та Назар Шушкевич (2 курс, скорочений термін), Володимир Бедрій та Кирило Куриленко (3 курс), Максим Куценко та Ігор Семенов (магістри 1 року).

    

Активно, творчо та сумлінно попрацювали упродовж навчального року. Всі молодці! Бажаємо наступних перемог та досягнень!

 

Олександра ГОРБАЧОВА,
доцент кафедри ТтаДВД

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook