У Бережанському фаховому коледжі проходить атестація здобувачів освіти за усіма освітньо-професійними програмами

23 червня 2023 року
  Завершальним етапом підготовки фахівця є атестація здобувачів фахової передвищої та вищої освіти. Основна мета атестації – систематизація та закріплення теоретичних знань і набуття навичок їх практичного застосування при вирішенні конкретних спеціалізованих технічних, виробничих, економічних або організаційно-управлінських завдань та розвиток навичок ведення самостійних проєктно-технологічних та економічних рішень.

  З 16 червня проходить атестація здобувачів освіти у Бережанському фаховому коледжі. Триватиме вона до 27 червня.

  Легкий старт дали студентам усіх спеціальностей випускники освітнього ступня Бакалавр освітньої програми Автомобільний транспорт. Із вступним словом виступив голова кваліфікаційної комісії Іван РОГОВСЬКИЙ, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім. М. П. Момотенка НУБіП України, який акцентував увагу на необхідності фахівців даної спеціальності, висвітлив переваги навчання в НУБІП України та побажав здобувачам освіти успішного захисту, а комісії – плідної роботи.

1415

  Здобувачі освіти у своїх доповідях зосередили увагу на темі, меті, актуальності, науковій новизні кваліфікаційних робіт, обґрунтуванні отриманих висновків та сформульованих пропозицій. Дали вичерпні відповіді на запитання членів кваліфікаційної комісії, що сприяло об'єктивності оцінювання результатів наукової роботи, здобуття компетентностей та програмних результатів навчання.

111213

  Цікавими були представлені роботи студентів, які поєднували навчання в нашому закладі з виробничою діяльністю, а саме:

  • Тараса ХАЛУПИ, офіційного дилера Volkswagen ТОВ Альянс-ІФ в м. Івано-Франківськ. Підприємство в даний час займається ремонтом автомобільної техніки для Збройних сил України; тема його роботи: «Розробка та виготовлення лабораторної установки для дослідження високовольтних елементів системи запалювання ДВЗ»;
  • Тараса Фльонца, який працює у ФГ «Фльонц» Тернопільської області; захистив роботу на тему: «Обґрунтування ТО автомобілів у господарстві ФГ «Фльонц» с. Куропатники Тернопільської області».

  До здобувачів освіти звернулась Ольга ВИТВИЦЬКА, доктор економічних наук, професорка, яка ознайомила присутніх зі спеціальностями ОС «Магістр» та особливостями вступу в НУБІП України саме на магістерські програми, окреслила переваги та можливості навчання в даному закладі.

10

  Відрадно відзначити те, що більшість студентів виявили бажання продовжити навчання на ОС «Магістр» у нашому базовому закладі.

  А вже 20 червня екзаменаційна комісія під головуванням Івана РОГОВСЬКОГО провела атестацію студентів четвертого курсу фахових молодших бакалаврів спеціальності Автомобільний транспорт.

 Іспит розпочався зі вступного слова голови з побажаннями здобувачам освіти успішно пройти атестацію та продовжити навчання на освітніх програмах ОС Бакалавр у НУБіП України.

  Комісія отримала приємні враження, кожен із студентів продемонстрував свою відповідність здобутому ступеню, високий рівень теоретичних знань, набутих у коледжі.

12

5

  Для захисту дипломних проєктів студентів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка було створено екзаменаційну комісію в складі голови комісії Мирослава ЛЕХІЦЬКОГО – голови ради роботодавців ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України», начальника Бережанського РЕМу ПАТ «Тернопільобленерго», членів комісії Світлани ПИЛИПИШИН – директорки коледжу, Маріанни МИХАЙЛИШИН – завідувачки відділення комп’ютерної інженерії та електротехніки, Надії ОБЕРСЬКОЇ – голови циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін і секретаря комісії – Марії СМЕРЕКИ.

  Під час захисту дипломних проєктів студенти переконливо, логічно та наочно презентували результати своїх досліджень, ґрунтовно відповідали на запитання членів комісії, показали високий рівень як теоретичних знань, так і практичних умінь та навичок, здобутих під час навчання у коледжі.

34

  Особливої уваги заслуговують практичні дипломні проєкти студентів Сергія БРОСЛАВСЬКОГО з темою: «Розробка робочого місця для проведення  лабораторної роботи з дисципліни «Автоматизація технологічних процесів і САК» на тему: «Дослідження схеми автоматизації електродного водонагрівника», Дениса ЖЕНЧАКА з темою: «Оснащення робочого місця для проведення лабораторної роботи на тему: «Вивчення характеристик сонячної портативної електростанції», Андрія МИЩИШИНА з темою: «Виготовлення робочого місця для виконання лабораторної роботи на тему: «Вивчення параметрів вітрової електроустановки», Володимира МУЗИЧКИ з темою: «Розробка робочого місця для проведення лабораторної роботи з дисципліни «Автоматизація технологічних процесів і САК» на тему: «Дослідження схеми автоматизації елементного водонагрівника», Ростислава КИВАЛА з темою: «Установка для дослідження цифрових датчиків вологості».

6

  Комісія отримала приємні враження, адже кожен із студентів продемонстрував свою відповідальність, сумлінність та прагнення до вдосконалення. 

  На відділенні економіки та прикладної екології 19-23 червня 2023 відбулися кваліфікаційні іспити зі спеціальностей 071 Облік і оподаткування, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 051 Економіка, 101 Екологія.

1718192016

  Підсумкова атестація здобувачів освіти здійснювалася на підставі оцінки рівня базових професійних знань, умінь та навичок, передбачених освітньою програмою.

  Голови екзаменаційних комісій Галина СКРИПНИК – к.е.н., доцентка кафедри фінансів Національного університету біоресурсів і природокористування України спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування; Віталій РАДЬКО – д.е.н., доцент, професор кафедри організації підприємництва та біржової діяльності Національного університету біоресурсів і природокористування України спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність; Олена НАУМОВСЬКА – к. с.-г. н., доцентка, завідувачка кафедри екології агросфери та екологічного контролю Національного університету біоресурсів і природокористування України спеціальності 101 Екологія теплими словами привітали випускників, побажали їм успішного складання кваліфікаційних іспитів і запросили продовжити навчання на факультетах НУБіП України.

  Незважаючи на всі виклики, з 21 по 22 червня відбулися захисти дипломних проєктів молодших спеціалістів, які навчалися за спеціальністю 123 Комп'ютерна інженерія.

  З початком захисту робіт студентів привітав голова екзаменаційної комісії Роман КУЛЬЧИЦЬКИЙ та побажав успіхів і хороших оцінок.

789

  Теми дипломних проєктів охоплювали широкий спектр комп'ютерних технологій, включаючи цікаві та корисні програми, веб-сайти, 3D-моделі та засоби віртуальної реальності. Випускники успішно проявили свої навички в адмініструванні комп'ютерних мереж, проєктуванні систем керування, засобах інтернету речей та робототехніці. Не обійшлось також без охоплення військової та безпекової тематики. Члени екзаменаційної комісії та рецензенти відзначили високий рівень дипломних проєктів, а також їхню актуальність і практичну спрямованість.

  До кожної групи здобувачів освіти з вітальним напутнім словом звернулася директорка коледжу, к. філол. н, доцентка Світлана ПИЛИПИШИН. Дорогі випускники, те, що ви сьогодні складаєте кваліфікаційні іспити чи захищаєте дипломні проєкти, свідчить, що ви довіряєте нам, викладачам коледжу, і вірите в українську освіту! Адже роки вашого навчання були непростими: від пандемії коронавірусу до повномасштабної війни – це ті перепони, які не давали вам сповна насолоджуватися студентським життя. Але ми усі разом вистояли, і ви таки закінчили коледж. Не втомлюймося дякувати за це нашим ЗСУ. Не зупиняйтеся на досягнутому, адже диплом фахового молодшого бакалавра – це лише вступ до вищої освіти, а найцікавіше попереду, і воно чекає на вас в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, провідному столичному виші наук про життя, який і цьогоріч підтвердив свою кращість серед інших, вкотре увійшовши до першої десятки рейтингу закладів вищої освіти ТОП-200 Україна, – зазначила Світлана Ігорівна. Очільниця коледжу побажала студентам успіхів у реалізації сформованих під час навчання у коледжі компетентностей у подальшій професійній і навчальній діяльності.

Вітаємо випускників коледжу з успішною атестацією! Життя готує ще багато різноманітних екзаменів та випробувань, які бажаємо скласти на відмінно, щоб знання та практичний досвід, здобуті у коледжі, стали надійним фундаментом для подальшого професійного росту! Нехай Вам у всьому щастить!

 

Ігор Буняк, Маріанна Михайлишин, Ірина Тернова,
завідувачі відділень коледжу

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook