Раду роботодавців НУБіП України очолив Леонід Центило

28 березня 2023 року
  28 березня 2023 року відбулося звітно-виборче засідання Ради роботодавців Національного університету біоресурсів і природокористування України. Створена в 2014 році вона є чи не єдиною дорадчою організацією, яка не має аналогів серед закладів вищої освіти України, зазначив ректор Станіслав Ніколаєнко, відкриваючи засідання. Щорічно Рада на своїх зібраннях обговорювала зміни до навчальних планів та програм, тримала руку на пульсі навчального процесу, пропонувала найкращі бази практик для студентів, найкращим з них пропонувала перше місце роботи тощо. З моменту створення і до сьогодні на посаді голови ради працював академік Валерій Адамчук, власне його звітуванню про проведену роботу і ті добрі справи, які зробила рада за цей період, присвячене засідання сьогоднішнє, зазначив очільник університету.

 

 

  Від Ради символ достатку і благополуччя – коровай – ректору вручив президент Асоціації пекарів України Олександр Тараненко.

  Ректор Станіслав Ніколаєнко у своєму виступі також зупинився на участі колективу в обороні країні, непоправних втратах серед студентів, викладачів, співробітників та випускників. Разом з тим, університет продовжує виконувати покладену на нього місію державою і суспільством – готувати високоякісного фахівця. Це вдається і підтвердженням є чільні місця в різноманітних рейтингах: ми перші в Україні за кількістю наукових проектів, які будемо реалізовувати за державний кошт, четверті в міжнародному рейтингу прозорості Webometrics, шості за обсягом місць державного замовлення, вперше в минулому році були представлені в загальному міжнародному рейтингу QS. Університет розвиває міжнародні зв’язки, готується відзначити 125-річницю з дня свого заснування.

  У своєму звіті голова Ради роботодавців університету Валерій Адамчук зазначив, що за сім років на цій посаді вдалось вибудувати організаційну структуру Ради роботодавців університету. «Ми з вами обрали базові цілі розвитку НУБіП. Це – імідж вишу на ринку освітніх послуг України, забезпечення його фінансової стабільності, прогнозування потреб ринку праці у фахівцях відповідної спеціальності, надання пропозицій щодо удосконалення професійних вимог до фахівців, оцінка якості навчальних планів і програм підготовки фахівців, спільна реалізація і ресурсна підтримка навчальних програм, виробничих і переддипломних практик студентів» – наголосив доповідач.

  Кожен факультет і кожен ННІ досягли за цей час значних успіхів. Зокрема і в плані поліпшення їх матеріально-технічної бази, в чому найактивнішу участь взяли роботодавці. Далі Валерій Адамчук представив аналіз по кожному з них. Підсумовуючи, він зазначив, що рада роботодавців надає унікальну можливість практичного досвіду студентам, що в результаті розвиває навички, необхідні здобувачам для майбутньої кар’єри.

  Від імені колективу університету ректор Станіслав Ніколаєнко подякував Валерію Адамчуку за проведену багаторічну плідну роботу і запросив й надалі працювати на розвиток alma mater.

  Рада роботодавців НУБіП України затвердила звіт Валерія Адамчука, відмітивши його особистий внесок в становлення і розвиток ради.

  За пропозицією агробіологічного факультету Рада роботодавців обрала на наступний п’ятирічний період нового керівника. Ним став Леонід Центило, директор ТОВ «Агрофірма «Колос», доцента кафедри землеробства і гербології. У своєму виступі Леонід Васильович закликав колег активніше підтримувати університет, відкривати двері для студентів і випускників, впроваджувати в навчальний процес, виробничі практики новітні технології тощо.

 

  Значущість діяльності Ради роботодавців у підготовці кадрів для післявоєнної відбудови України відмітив голова Наглядової ради Микола Томенко.

 

  На завершення засідання проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша представив програму заходів з нагоди 125-річчя НУБіП, закцентував на виготовленні медалі «За заслуги» та «125-років НУБіП України», а також ознайомив Раду роботодавців з зовнішнім виглядом ювілейного видання. Крапку в засіданні поставили спільним фото на згадку.


Пресслужба
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook