Університет організовано входить в робочий процес

12 січня 2015 року

 12 січня відбулось чергове засідання звуженого ректорату університету. Центральними питаннями на порядку денному були представлення керівників у колективах структурних підрозділів, планування роботи на поточний тиждень та організоване входження в робочий процес після вихідних та святкових днів.

 
Відкриваючи засідання, ректор Станіслав Ніколаєнко вкотре зупинився на проблемах бюджету на 2015 рік. Запевнив присутніх, що усіма можливими способами будемо добиватися скасування чи збільшення обмеження максимального розміру заробітної плати, яке відповідно до основного державного кошторису складає сім мінімальних заробітних плат. Також акцентовано увагу на жорсткій економії енергоресурсів, особливо в період канікул.
 
Проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша доповів про виконання доручень ректора, зокрема щодо модернізації відділу з управління якістю освіти в університеті. Протягом тижня функції відділу будуть розширені з метою проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань студентів, в т.ч. ректорських, директорських, деканських зрізів знань. Також Сергій Миколайович торкнувся теми поліпшення вивчення іноземних мов. Найближчим часом пропозиції, серед яких є, наприклад, продовження терміну вивчення мови протягом усього навчання, будуть узагальнені та запропоновані для обговорення на ректораті.
 
 
Учений секретар Оксана Барановська акцентувала увагу на підготовці звітів керівників структурних підрозділів за 2014 рік, які відбудуться 20 січня згідно з графіком. Також на засіданні вченої ради у січні будуть заслухані звіти проректорів, а звіт ректора – на конференції трудового колективу у лютому. 
 
Проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко доповів про завершення формування кошторису по відновленню, внутрішньому оздобленню третього корпусу. Ректор доручив творчо підходити до виконання робіт, залучати студентські будівельні загони, закріплювати за окремими ділянками структурні підрозділи та ін.
 
З 15 по 25 січня у Берліні пройде «Міжнародний зелений тиждень» - виставка досягнень сільського господарства, садівництва та інших споріднених галузей. У її рамках проходитиме міжнародний форум з питань забезпечення продовольства та розвитку агропромислового комплексу, участь в якому беруть представники 60 країн світу. Відвідає ці заходи і делегація нашого університету, про що повідомив директор ННЦ міжнародної діяльності Вадим Ткачук. Також Вадим Анатолійович поінформував про участь 50 студентів університету у конкурсі на отримання стипендій для навчання в Польщі. Окрім того, на 15 січня запланована інтернет-конференція з канадськими колегами на тему «Створення сталого університету».
 
 
Перший проректор Ігор Ібатуллін доповів, що майбутній тиждень присвятять питанням науки. Також найближчими днями буде затверджена програма навчання керівників структурних підрозділів та проаналізовані інвестиційні проекти для реалізації в навчально-дослідних господарствах.
 
 
Присутній на засіданні голова первинної профспілкової організації працівників Ростислав Тарасенко проінформував про планування бюджету профспілки та оновлення бази її членів, в т.ч. переведення її в електронний формат.
 
Про виконання доручень та плани на поточний тиждень доповіли керівники відділу кадрів Микола Михайліченко, планово-фінансового відділу Наталія Дробот, головний бухгалтер Тетяна Кондрицька, начальник військової кафедри Анатолій Есаулов.
 
Також були розглянуті і інші питання життєдіяльності університету.
 
Дeниc Рyдeнь
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook