Навчальна практика 2023 у агрономів – початок

1 березня 2023 року
Дистанційне навчання якось затягнулося.
Саме час вже проявити себе у справі.
   Зима – пора року, коли всі сади вбираються в білосніжні шати. Але вже прийшов час прокидатися від зимової сплячки та готуватися до квітування вишні, черешні, яблуні та персика. А вже влітку ласувати стиглими, налитими сонцем плодами.
   Звучить дуже апетитно, але чи всі ви знаєте скільки любові, турботи та наполегливої роботи покладено до кожного плоду. Про це вже з впевненістю можуть розповісти студенти 3-го курсу агробіологічного факультету Національного університету біоресурсів та природокористування України.

   Студенти успішно пройшли курс лекцій та практичних занять з дисципліни «Плодівництво» в університеті, а тепер під керівництвом викладачів кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка проходять навчальну практику з плодівництва та готують сад у ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція» до весни. 

   Студентка Ліза Титенко, учасниця співочого колективу Колос, доповнює атмосферу навчальної практики українськими піснями. Її товариші погоджуються, що такі пісні піднімають патріотизм і додають ентузіазму до роботи.
 
   
 
    Дівчата та хлопці під час обрізки дерев із задоволенням дискутують між собою та з викладачами щодо правильності проведення таких робіт, зокрема, і про важливість формування врожаю. 
 
  
 
   Крім того, навчальна практика у ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція» це гарна можливість чудово провести свій час. 
 
   Практика обіцяє бути захопливою та цікавою. А от результати такої роботи зможемо перевірити за урожайністю саду цього року.
Бажаємо студентам успіхів та незабутніх вражень!
 
Олександр Гаврилюк,
 асистент кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook