Розв’язання управлінської проблеми – основне завдання керівника

28 лютого 2023 року

 Незабаром у НУБІП України розпочнеться очне навчання, до якого долучяться і магістранти 1 року навчання гуманітарно-педагогічного факультету, що навчаються на одинадцяти освітньо-професійних програмах.
 Нині освітній процес в університеті активно проходить у дистанційному форматі. Сьогодні майбутні управлінці, соціальні працівники, фахівці-міжнародники та викладачі закладів вищої освіти взяли участь у онлайн лекції ректора університету Станіслава Ніколаєнка з дисципліни «Керівник закладу освіти», яка була присвячена проблемі прийняття управлінських рішень у закладі освіти.

  Зміст лекції торкався актуальних питань управління, а саме: сутності, завдань та функцій управлінських рішень, їх різновидів та вимог до них; шляхів поетапного прийняття управлінських рішень; характеристиці альтернативних рішень; застосуванню індивідуального та колегіального підходів до прийняття управлінських рішень у закладах освіти; організації контролю за виконанням управлінських рішень.

 Практичний аспект такої теми заняття зацікавив молодих керівників справжніми прикладами і реально дієвими рекомендаціями у напрямі підбору та реалізації механізмів управління закладом освіти на основі прийняття оптимальних рішень керівником. Запропонована Станіславом Ніколаєнком актуальна управлінська проблема стала в основі формування зацікавленості студентської молоді до вирішення реальних освітянських завдань протягом подальшого навчання.

 У перебігу лекційного заняття студенти жваво ставили перед лектором цікаві для них запитання, доповнювали, обґрунтовано висловлювали власні думки та пропозиції. Підсумком заняття стало отримання студентами домашніх завдань до наступного семінарського заняття. На завершення лекції Станіслав Ніколаєнко побажав усім стійкості, впевненості, перемоги та благополуччя!!!

 

Ігор Буцик,
заступник декана гуманітарно-педагогічного факультету

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook