Співбесіди керівництва університету з керівниками відокремлених структурних підрозділів – розпочато!

27 січня 2022 року
     27 січня 2021 року стартували співбесіди керівництва університету з керівниками відокремлених структурних підрозділів. Традиційно на початку нового року керівники відокремлених структурних підрозділів доповідають про основні досягнення та здобутки попереднього року, здійснюють аналіз наявних проблем, узгоджують пріоритетні напрямки та заходи діяльності колективів ВСП НУБіП України на новий рік. Співбесіди проходили як в традиційній формі, так і в режимі онлайн, що дозволило долучити до обговорення не тільки адміністрацію структурних підрозділів, але й більш широку аудиторію.

     Першими про перспективи своїх закладів розповідали запрошені представники Боярського фахового коледжу (Кропивко С.В.), Ірпінського фахового коледжу (Ільченко Н.В.), Немішаївського фахового коледжу (Альохін В.І.), Мукачівського фахового коледжу (Садварі Ю.Ю.), Заліщицького фахового коледжу ім. Є. Храпливого (Павлюк Б.С.).

     Центральною темою обговорення у перший день стали: вступ випускників ВСП НУБіП до базового закладу, забезпечення належної якості підготовки фахівців, урізноманітнення форм профорієнтаційної роботи, забезпечення конкурентоспроможності та якості надання освітніх послуг, розвиток електронної бази бібліотек, вимоги сучасності до академічної доброчесності, поглиблення наукової та методичної діяльності. Саме на цих питаннях зосередили увагу проректор з науково-педагогічної роботи Василь Шинкарук, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук, проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадим Кондратюк та інші учасники співбесід.

     Кожен керівник повідомив про успішне завершення календарного року. За підтримки керівництва університету вдалося уникнути заборгованості із фінансування по виплатах стипендій, заробітних плат та оплати комунальних платежів. Серед головних спільних планів на 2022 рік: акредитація наявних спеціальностей згідно з новими вимогами та ліцензування нових спеціальностей, що мають попит на ринку праці, серед яких кібербезпека, міжнародні відносини, туризм тощо, проведення підвищення кваліфікації й забезпечення стажування усіх науково-педагогічних та педагогічних працівників на підприємствах і установах, підготовка науковців на базі університету тощо.

 

 

     Директор Боярського фахового коледжу Сергій Кропивко розпочав з аналізу роботи коледжу, повідомив про успішне завершення календарного року, збільшення кількості вступників, розширення сфери застосування інформаційно-комунікаційних технологій шляхом створення власних електронних підручників, посібників, електронних презентацій тощо. Серед основних завдань на 2022 рік: урізноманітнення форм і методів проведення профорієнтаційної роботи з метою залучення учнівської молоді до вступу, посилення співпраці коледжу з підприємствами, установами, організаціями.

     Ільченко Наталія – директор Ірпінського фахового коледжу НУБіП України доповіла про основні досягнення коледжу за 2021 рік: збільшення кількості вступників та загального контингенту студентів, збереження колективу коледжу, зміцнення матеріально-технічної бази тощо. Першочерговим завданням коледжу на 2022 рік є активізація роботу щодо набору студентів, недопущення скорочення контингенту, відкриття нових спеціальностей, активна співпраця з базовим закладом.

 

     Директор відокремленого структурного підрозділу «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» Володимир Альохін зазначив: практично всі завдання, які були визначені при плануванні на 2021 рік, виконані. Головною метою діяльності коледжу була і залишається підготовка кваліфікованих фахівців для потреб регіону. Ми маємо на меті розширити сферу освітньої діяльності коледжу шляхом відкриття нових спеціальностей, удосконалити якісне викладання навчальних дисциплін за усіма спеціальностями, впроваджувати інноватику в освітній процес, підкреслив наприкінці виступу Володимир Ілліч.

 

 

     Юрій Садварі – директор Мукачівського фахового коледжу висловив занепокоєння щодо скорочення державного замовлення. Реалізація стратегії забезпечення набору студентів передбачає урізноманітнення форм та методів проведення профорієнтаційної роботи, забезпечення їх дієвості. Серед основних завдань на 2022 рік постає питання покращення якості навчання, зміцнення матеріальної бази, впровадження в усіх напрямах передових технологій, збільшення надходження коштів до спеціального фонду, економне використання енергоносіїв, паливно-мастильних матеріалів, підвищення відповідальності за виконання обов’язків кожного члена трудового колективу.

 

     Уперше про результати діяльності звітував Павлюк Борис – директор Заліщицького фахового коледжу НУБіП України ім. Є. Храпливого, обраний на посаду колективом коледжу 26.01.2022 року, який до того майже рік виконував обов’язки директора. Першочерговим завданням коледжу на 2022 рік є активізація роботи щодо зміцнення матеріально-технічної бази, збільшення набору студентів на денну та заочну форму навчання, недопущення скорочення контингенту, ліцензування нової спеціальності 242 «Туризм», активна співпраця з базовим закладом.

 

     За результатами співбесід керівники відокремлених структурних підрозділів отримали ряд доручень, основне з яких – збільшення вступу випускників ВСП до базового закладу, поліпшення якості підготовки здобувачів освіти, урізноманітнення форм профорієнтаційної робити з активним висвітленням у соціальних мережах, посилення роботи по залученню працівників ВСП до участі у виконанні науково-дослідних робіт, у тому числі підготовка спільних наукових проєктів з науковцями базового закладу, налагодження більш тісних форм співпраці із базовим закладом, проходження студентами виробничої практики, подальше працевлаштування, вирішення інших нагальних потреб подальшого розвитку закладів.


Богдан Опальчук,
заступник начальника відділу регіонального розвитку,
координації діяльності ВСП,
дистанційної освіти та заочного навчання

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook