Бакалаври економічного факультету отримали омріяні дипломи
Бакалаври економічного факультету отримали омріяні дипломи
30 June 2025, 19:21
27 червня 2025 року відбулось урочисте вручення дипломів випускникам-бакалаврам економічного факультету НУБіП України.
Багатотисячна родина випускників економічного факультету поповнилася 143 випускниками денної форми навчання, серед яких теж здобувачі освітніх програм, які в цьому році пройшли первинну акредитацію – ОП «Міжнародна економіка» - 20 осіб, ОП «Аналітичне і обліково-правове забезпечення бізнесу» – 15 осіб, ОП «Корпоративні фінанси» – 10 осіб, а також ОП «Економіка підприємства» – 19 осіб, ОП «Облік і аудит» – 24 особи, ОП «Фінанси і кредит» – 15 осіб, ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – 40 осіб. Гордістю факультету є 12 випускників, які закінчили навчання з червоним дипломом, серед яких Аліна ГЛІМБОЦЬКА, Аліса ДЖУМА, Тетяна СВЕНЦІЦЬКА, Катерина БОРОХОВИЧ, Євгенія ЖУКОВА, Дарина КРАВЕЦЬ, Дарина ШЕВЧУК, Вікторія ШТАКАЛ, Анна ПЕТРИК, Анастасія МИРОНЕНКО, Каріна ЗАЙЧЕНКО та Євгенія ЧЕБАН.
Окрім того дипломи отримали також 139 бакалаврів заочної форми навчання які навчалися на базі міжкафедральних лабораторій у відокремлених підрозділах університету – Ірпінь, Бобровиця, Мукачево, Рівне, Заліщики. Двоє здобувачів заочної форми закінчили навчання з червоними дипломоми.
Ведучі свята, Олесій ГУЗЬ та Анастасія КРИВОШИЯ, розпочали свято з хвилини мовчання, вшанувавши пам'ять усіх, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України.
З вітальними словами до випускників звернувся декан економічного факультету, доктор економічних наук, професор Анатолій ДІБРОВА, побажав бакалаврам успіхів у майбутній роботі, високопрофесійного зростання та нових досягнень. Анатолій Дмитрович відмітив, святкуємо не лише академічний успіх, але й неймовірну стійкість, витримку та рішучість наших випускників.
Шлях до цього моменту був надзвичайно складним, однак попри обстріли, відключення світла, безсонні ночі та дистанційний формат студенти не зупинялися на шляху до знань. Рішучість наших студентів є свідченням мужності та відданості своїм мріям.
Також декан подякував випускникам за внесок у розвиток економічного факультету:
За наукові досягнення – Едуарду ГІЗЕТДІНОВУ, Алісі ДЖУМІ, Дар`ї ПШЕНИЧНІЙ, Віті В`ЯЗОВЧЕНКО, Вікторії ШТАКАЛ, Анні СТЕПАНОВІЙ, Євгенії ЖУКОВІЙ, Катерині БОРОХОВИЧ.
За сумлінну співпрацю, активну громадську позицію та особистий вагомий внесок у розвиток економічного факультету – Світлані ЯРМОЛЕНКО, Валерії ЯСЕНІЦЬКІЙ, Владиславу ГОРБАЧЕНКУ, Дарині КРАВЕЦЬ, Ользі ТЕРЕЩЕНКО, Іванні ДЯЧУК.
За розвиток міжнародної студентської діяльності на економічному факультеті – Анастасії АНТИПЕНКО, Андрію ЗАЙЧЕНКУ, Олександрі СИЛЬЧЕНКО, Ользі ТЕРЕЩЕНКО, Вікторії ШТАКАЛ, Тетяні СВЕНЦІЦЬКІЙ.
За активну участь у студентській культурно-масовій роботі – Едуарду ГІЗЕТДІНОВУ, Тетяні ГОРДІЄНКО.
За активну участь у змаганнях за економічний факультет та популяризацію фізичної культури і спорту – Аліні ГЛІМБОЦЬКІЙ.
З вітальними словами до випускників звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та цифрової трасформації, доктор економічних наук, професор Олена ГЛАЗУНОВА. Олена Григорівна передала випускникам найщиріші вітання від ректорату та особисто від ректора Університету Вадима ТКАЧУКА і президента Станіслава НІКОЛАЄНКА та виразила впевненість, що отримані знання і вміння дозволять знайти кожному своє місце в житті та побажала випускникам миру, везіння, процвітання, не зупинятися на досягнутому та робити все можливе для процвітання нашої країни.
Випускників привітав доктор економічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук України, заслужений діяч науки і техніки України Валерій ЖУК, який зазначив «Ви довели свою здатність навчатися й розвиватися попри всі виклики часу. Ваш вибір економічної науки – це не лише про цифри, це про мислення, аналітику, далекоглядність і здатність змінювати світ навколо себе. Вірю, що саме ви – молоді фахівці – станете рушієм відновлення та ефективного управління ресурсами нашої держави. Бажаю впевненості, професійних злетів і віри у власні сили!».
Лариса КОВАЛЕНКО, старший викладач кафедри економіки, виступила з вітальним словом від кураторів. Лариса Вікторівна побажала цінувати свій час, використовувати його мудро і пам'ятати, що саме він є найціннішим ресурсом на шляху до успіху. А також відмітила, що «отримання диплома бакалавра – це важливе досягнення, яке стало результатом наполегливої праці випускників, сили волі та відданості навчанню. Ви гідно подолали всі виклики – від карантинних обмежень до навчання в умовах війни. Ваш досвід свідчить про здатність адаптуватися, навчатися та розвиватися попри обставини. Бажаємо впевненості, нових звершень і натхнення на шляху до великих цілей. Нехай отриманий диплом стане надійним стартом для професійного зростання та втілення амбітних мрій!».
З словами вдячності й привітання від випускників виступили студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ОП «Корпоративні фінанси» Тетяна ГОРДІЄНКО, спеціальності «Облік і оподаткування» ОП «Аналітичне і обліково-правове забезпечення бізнесу» Вікторія ШТАКАЛ та спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Сніжана СТОЛБОВА. Вони подякували університету, адміністрації економічного факультету, викладачам, студентському сенату, батькам і всім, хто доклав руку в підготовку сьогоднішніх бакалаврів.
Випускників прийшли привітати найдорожчі люди – батьки, рідні, друзі, наставники, викладачі.
І ось настав той час для якого всі зібрались – отримати дипломи бакалавра. Зачитали накази «Про завершення навчання» заступники декана Віталій НАГОРНИЙ та Леся ВОЛЯК, а почесна місія вручення дипломів дісталась декану економічного факультету Анатолію ДІБРОВІ.
Тож, шановні випускники!
Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, продовжувати навчатися в магістратурі, бути відкритими до нових можливостей та викликів. Нехай ваше життя буде наповнене успіхами, радістю і миром.
Леся ВОЛЯК, Віталій НАГОРНИЙ,
заступники декана економічного факультету