Про участь Національного університету біоресурсів і природокористування України у ХХVІ Міжнародній агропромисловій спеціалізованій виставці «Агро-2014»

5 червня 2014 року

      З 4 по 7 червня 2014 року на базі Національного комплексу «Експоцентр України» (м. Київ, пр-т. Академіка Глушкова, 1) проходила ХХVІ Міжнародна агропромислова спеціалізована виставка «Агро-2014».


     НУБіП України на виставці представляє свої досягнення в освіті, науці та виробництві, зокрема, високотехнологічну лінію первинної варки, ферментації та зброджування харчових субстратів; електронний регістр лісових угідь Житомирської області, забруднених після Чорнобильської катастрофи; тест-системи та діагностичні набори для визначення якості продукції АПК; електронні карти на територію модельних сільських рад на території Фастівського та Васильківського районів Київської області, в тому числі дослідних господарств НУБіП, які використовуються як географічна основа картографічного моделювання особливо цінних земель, а також для аналізу процесів трансформації навколишнього середовища та агропромислового комплексу; електротехнологічну установку екологічно безпечного знезараження та дезінсекції зерна; живі зразки риб породи «Осетрові»; паспорти оцінки екологічного стану водойм комплексного та рибогосподарського призначення та багато інших розробок.

     У рамках цьогорічних заходів проходить міжнародна спеціалізована виставка рослинних енергоресурсів «Біопаливо-2014», де представлена відкрита експозиція університету, на якій демонструється технологічний комплекс обладнання для брикетування, гранулювання і енергетичного використання рослинної біомаси, технічні засоби моніторингу при механізованому обробітку посівів сільськогосподарських культур тощо.

     Також свою експозицію на виставці представив відокремлений підрозділ університету ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція», який демонструє високопродуктивних корів Української чорно-рябої молочної породи.

     Експозицію університету відвідали представники різних міжнародних делегацій та вітчизняних закладів.

     ХХVІ Міжнародну агропромислову спеціалізовану виставку «Агро-2014» НУБіП України відкрив концертом.


 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook