Марина Чижевська: в НУБіП обрала факультет землевпорядкування за порадою колишніх випускників Фастівського ліцею-інтернату, які повністю задоволені своїм навчанням

18 серпня 2021 року
     Цьогорічні першокурсники факультету землевпорядкування відрізняються своєю цілеспрямованістю, адже усі вступили за 1 або 2 пріоритетами. Отже вибір професії та навчального закладу не був випадковим. Розмовляючи з ними, ми помітили, що все більше і більше випускників йдуть за відгуками друзів, які тут навчаються. Адже колектив факультету чітко виконує цілі, поставлені ректором Станіславом Ніколаєнком щодо якісної підготовки бакалаврів та магістрів. Декан факультету Тарас Євсюков вибудував такі методи профорієнтації, які дозволяють його колективу бути унікальним, серед десятка інших землевпорядних факультетів. Другий рік поспіль, в непростий рік, ми набираємо максимальну кількість вступників, не здаємо позиції і оптимістично налаштовані на майбутнє. Марина Чижевська ще рік тому визначилася зі вступом. Які фактори вплинули на її вибір?

  • Марино, розкажи трохи про себе.

— Мене звати Марина Чижевська, я родом із Фастова, що на Київщині, закінчила Фастівкий ліцей-інтернат. У нас дуже сильна математична підготовка, маємо усі хороші результати ЗНО.
     Обожнюю готувати, а також активно проводити час з друзями. Дуже комунікабельна та відкрита до спілкування.

  • Тобто інженерний фах у тебе був пріоритетним, а чому саме «Геодезія та землеустрій»?

— Я вважаю, що це дуже перспективно, оскільки галузь постійно розвивається, відбуваються зміни у земельному законодавстві, відкрили ринок земель, ну і та неймовірна кількість приладів, з якими працюють геодезисти – просто вражає, тому робота і зарплата точно буде. У сучасному світі стрімко розвиваються технології, що дає змогу якісно виконувати свою роботу, бо, судячи з інформації, якою володію, на факультеті підготовка ведеться на найновішому обладнанні.

  • Землевпорядників у родині немає?

— Так, у сім'ї немає жодного, але маю знайому, нашу випускниця ліцею, що зараз навчається на 4 курсі, яка повністю задоволена своїм вибором.

  • Риторичне питання: чому НУБіП?

— А навчальний заклад я обрала одразу, бо ми частенько (коли не було карантину) їздили до вас, а також у нас були представники від НУБіП, що проводили заняття з біології, хімії, математики. Мені сподобався стиль викладання та розповіді про університет.
     Перше враження склалося, коли ми приїхали на День відкритих дверей, була дуже холодна погода, а нас накормили бутербродами, печивом, пиріжками з чаєм. Про нас попіклувалися і це приємно.
     Не менш порадувало й те, що у навчальному корпусі було тепло, затишно, аудиторія була з сучасним ремонтом та новими меблями. Доречі, таке ми побачили скрізь під час оглядин приміщень. Нас зустріли приємні викладачі.

  • Чого очікуєш від навчання?

— Я впевнена, що в НУБіП я отримаю теоретичні знання, інформацію нову та «без води», багато практики та із задоволенням порину в світ студентського життя, знайду нових друзів та знайомих.

  • Дякуємо за розмову!

Наталія Бавровська,
доцент кафедри земельного кадастру

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook