Увага! Внесено доповнення до «Положення про підготовку і захист кваліфікаційної магістерської роботи в НУБіП України»

25 червня 2021 року
     У відповідь на звернення керівників окремих факультетів та ННІ із зростаючою чисельністю студентів-іноземців та студентів, які навчаються в академічних групах з викладанням ряду дисциплін англійською мовою, а також враховуючи успішний досвід захисту окремих кваліфікаційних робіт англійською мовою із відповідною презентацією результатів дослідження, були внесені доповнення у відповідне положення із урахуванням особливостей підготовки і захисту кваліфікаційних магістерських робіт такими студентами.
     Навчально-методична рада розглянула та ухвалила (протокол № 10 від 17.06.2021 р.), а вчена рада Університету затвердила (протокол № 11 від 23.06.2021 р.) доповнення до «Положення про підготовку і захист кваліфікаційної магістерської роботи в Національному університеті біоресурсів і природокористування України», зокрема:
 
Розділ 2. ВИБІР ТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕМИ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ МАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ доповнено пунктом:
2.17. Студенти, які навчаються в академічних групах з викладанням ряду дисциплін англійською мовою, та студенти-іноземці можуть виконувати кваліфікаційну роботу англійською мовою з обов’язковим написанням реферату до роботи українською мовою. Керівником такої кваліфікаційної роботи призначається науково-педагогічний працівник (доцент, професор, завідувач кафедри), який вільно володіє англійською мовою.
 
Розділ 7. ОФОРМЛЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ МАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ доповнено пунктом:
7.2. Мова і стиль. Студенти, які навчаються в академічних групах з викладанням ряду дисциплін англійською мовою, та студенти-іноземці можуть виконувати кваліфікаційну роботу англійською мовою з обов’язковим написанням реферату до роботи українською мовою.
 
Розділ 10. ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ МАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ доповнено пунктом:
10.2. Студенти, які навчаються в академічних групах з викладанням ряду дисциплін англійською мовою, та студенти-іноземці можуть виконувати кваліфікаційну роботу англійською мовою з обов’язковим написанням реферату до роботи українською мовою. До складу Екзаменаційної комісії із захисту таких робіт повинні входити НПП, які вільно володіють англійською мовою. Здобувач вищої освіти, який виконав кваліфікаційну роботу англійською мовою, публічно захищає її перед ЕК англійською мовою.
 
З повним текстом «Положення про підготовку і захист кваліфікаційної магістерської роботи в Національному університеті біоресурсів і природокористування України» із внесеними доповненнями можна ознайомитися на офіційній веб-сторінці НУБіП України (https://nubip.edu.ua/node/12654), розділі «Освітня діяльність», рубриці «Положення» під №20.
 
 
Бажаємо  нашим студентам, які навчаються в академічних групах з викладанням ряду дисциплін англійською мовою, та студентам-іноземцям, успіхів у навчанні та успішного захисту своїх кваліфікаційних робіт!
 
Олена Колеснікова,
заступник начальника навчального відділу

 з магістерських програм 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook