Фотогалереї

Відкрите лабораторне заняття на кафедрі ветеринарно-санітарної експертизи фото

16 вересня 2019 року

  Сьогодні, 16 вересня, на лабораторне заняття із студентами 9 групи ОС «Бакалавр», 3 курс СК, завітав Проректор з навчальної і виховної роботи академік Кваша С. М. 

Юлія Дорошок та Євгеній Махновець – переможці конкурсу краси Студентської Республіки фото

15 вересня 2019 року

     Другий день для учасників Фестивалю став своєрідним продовженням першого, адже нічна гра в «Мафію» та суднепомітно для всіх переросли у ранкову зарядку о7:30 біля річки, аби кожен учасник міг помилуватися неймовірною красою природи.      Після смачного 

Студентська Республіка НУБіП стартувала фото

13 вересня 2019 року

     Митниця, поселення, репетиції, незвичні закони, яскраві візитки, нічний баскетбол та дартс, – ось чим запам’ятався учасникам перший день Фестивалю. 

Микола Михальчук: Голова студради має бути авторитетом – людиною, до якої завжди можна звернутися фото

11 вересня 2019 року

     Микола Михальчук, студент 3-го курсу (скорочена форма) агробіологічного факультету вже рік очолює студентську раду гуртожитку №8, і за результатами опитування є одним з найбільш ефективних голів. 

В’ячеслав Анненков: вивчаємо німецьку мову в європейських університетах-партнерах фото

8 вересня 2019 року

     Зовсім не шкодую, що погодився з пропозицією завідувача кафедри іноземної філології і перекладу НУБіП України Світлани Миколаївни Амеліної під час канікул з 12 до 23 серпня цього року взяти участь у літньому курсі німецької мови в Університеті Пардубіце (Univers 

Анатолій і Микола Кулібаби: чому чемпіони обирають НУБіП фото

8 вересня 2019 року

     Першокурсники скороченої форми навчання економічного факультету брати Анатолій і Микола Кулібаби народилися у мальовничому містечку Ладижин на Вінничині і за свої 18 років встигли вже дуже багато. 

Завідувач кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, професор О.М. Якубчак про принципи сучасного контролю за безпечністю харчових продуктів фото

5 вересня 2019 року

 Професор Ольга Якубчак провела курс лекцій та практичних занять слухачам ННІ неперервної освіти і туризму, що стосувалися основних аспектів сучасного дерхавного контролю за безпечністю та якістю харчових продуктів і кормів. 

Актуальні питання контролю безпечності та якості харчових продуктів та кормів для практиків фото

4 вересня 2019, 15:43

  Слухачі ННІ неперервної освіти і туризму, які підвищують кваліфікацію на факультеті ветеринарної медицини з питань контролю безпечності та якості харчових продуктів і кормів завжди з цікавістю слухають лекції завідувача кафедри ветеринарно-санітарної експертизи професора Якубчак О.М. (4-5 вересня 2019) 

На факультеті тваринництва та водних біоресурсів запрацювала ще одна сучасна навчальна лабораторія фото

4 вересня 2019 року

     4 вересня на факультеті тваринництва та водних біоресурсів на кафедрі біології тварин відкрили ще одну нову навчальну лабораторію. 

В університеті стартував новий навчальний рік фото

2 вересня 2019 року

     Свято Дня знань позаду, і студентство та викладачі дружно розпочинають новий навчальний рік. Хтось прийшов до аудиторій і лабораторій вперше, хтось – вже на фінішній прямій і невдовзі отримає диплом.     Звісно, найбільше емоцій у першокурсників. 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)