Колаборація факультету землевпорядкування та DronUA на варті підвищення якості підготовки фахівців спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»
Підсумком навчального процесу у студентів 3 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» виступає навчальна практика із «Фотограмметрії та дистанційного зондування». Для якісної підготовки студентів землевпорядників факультет землевпорядкування тісно співпрацює із Радою роботодавців, які завжди готові підтримати та забезпечити навчальний процес сучасними технологіями та обладнанням.
Цього року, для проведення комплексу робіт із аерофотознімання була запрошена інноваційна українська компанія DronUA, яка є постійним партнером факультету землевпорядкування та НУБіП України. Співробітники компанії Лісовий Гліб та Міщенко Олександр не тільки забезпечили комплекс робіт із зйомки необхідної території, а й провели цікаву презентацію сучасних безпілотних рішень. Вони також ознайомили студентів із технологічними аспектами проведення комплексу знімальних робіт із БПЛА, розповіли про цікавинки роботи та можливі сфери застосування безпілотників. Наприклад, компанія DronUA реалізує лінійку БПЛА та технологій безпілотних рішень, обробку матеріалів із дронів та супутників, що в цілому вирішує завдання для багатьох сфер економічної діяльності, зокрема сільського господарства, видобувної та нафтогазової промисловості, страхування, телекомунікацій, геодезії, будівництва, картографії, надзвичайних ситуацій тощо. За словами представників компанії сфери застосування безпілотних технологій дуже різноманітні і не обмежуються лише згаданими чи традиційними.
Колісник Григорій,
старший викладач
кафедри управління земельними ресурсами