Захисти себе та рідних

7 травня 2021 року
        У зв’язку з поновленням очного навчання з 11 травня 2021 року, ми хотіли б нагадати про основні рекомендації розроблені Всесвітньою організацією охорони здоров`я та основні заходи безпеки і профілактичні дії направлені проти захворювання Covid-19.
      Оперативний штаб протидії Covid-19 на чолі з академіком НААН України Сергієм Квашою та працівниками Навчально-наукового центру виховної роботи та соціального розвитку університету, на протязі всього часу епідемії, проводить бесіди щодо забезпечення профілактики Covid-19 серед студентів усіх спеціальностей та працівників університету.

     Вірус передається повітряно-крапельним шляхом при диханні, кашлі, співі або крику. Саме тому рекомендовано зберігати дистанцію між людьми у 1,5 метра.
    Ризик зараження підвищується під час перебування у тісних, погано провітрюваних приміщеннях. Саме тому провітрювання приміщень є надзвичайно важливим профілактичним заходом. Необхідно частіше перебувати на відкритому повітрі за умов збереження соціальної дистанції.
    Залишайтеся вдома або в своїй кімнаті гуртожитку, якщо ви захворіли (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов'язково зверніться до свого сімейного лікаря). Прикривайте рот під час кашлю чи чхання зігнутим ліктем, або краще одноразовою серветкою. Часто мийте руки з милом та обробляйте антисептичними спиртовмісними засобами, уникайте близького контакту з тими, хто має гарячку або кашель.
 

Здоров`я - не все, але, все без здоров`я - це ніщо!

/Сократ/

Ірина Курінна,
фахівець відділу 
виховної роботи і студентських справ ННЦ ВР і СР
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook