Студентське містечко: чекаємо мешканців на поселення до гуртожитків!

21 серпня 2020 року
     Гуртожитки студентського містечка НУБіП України, у непростий час загальнонаціонального карантину, готувалися до поселення студентів-мешканців все літо. Настав час пожинати плоди цього клопіткого періоду та зустрічати студентів у стінах гуртожитків в новому 2020-2021 навчальному році.

     Згідно графіку, з 22 по 24 серпня відбудеться поселення студентів 2-4 курсів. У зв’язку із загальнонаціональним карантином, запровадженим з метою запобігання поширенню вірусу COVID-19, адміністрація університету забезпечила всі відповідні умови для запобігання уникнення епідемічної ситуації.
     В кожному гуртожитку, у вільному доступі знаходяться антисептичні засоби для обробки рук та розміщені контейнери з кришками для використаних засобів індивідуального захисту. Серед обов’язкових заходів – температурний скринінг безконтактним методом кожного відвідувача та масковий режим.

  

     У всіх гуртожитках, при вході та у приміщеннях, розміщено інформаційні матеріали про заходи індивідуальної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19), протиепідемічні заходи та необхідність дотримання респіраторної гігієни. Стрічки безпеки, за допомогою яких нанесені відповідні маркування, дозволять дотримуватися дистанції не менше 1,5 м.

     Комісія з поселення працюватиме з 8:30 год до 18:00 год з перервою кожні 3 години для дезінфекції приміщення.

     Після процедури поселення студенти зможуть пройти до своїх кімнат. Пересування та перебування у приміщеннях загального користування (поза кімнатами) дозволяється лише у захисній масці з дотриманням безпечної відстані.

  

  

     Сподіваємось на свідомість студентів, їх відповідальне ставлення до свого здоров’я та здоров’я своїх співмешканців. Закликаємо не нехтувати правилами особистої гігієни та дотримуватися усіх рекомендацій щодо протидії поширення COVID-19.

До зустрічі, шановні мешканці гуртожитків!

Сергій Стецюк,
директор студентського містечка

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook