Святкування та вручення студентських квитків на факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК

1 вересня 2012 року
м. Київ, НУБіП України, корп. 12, ауд. 404

 Дорогі студенти, викладачі та співробітники!

Від усієї душі вітаємо вас із Днем знань і початком нового навчального року в нашому університеті та безпосередньо на факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК!

Сьогодні наш факультет відкриває двері для студентів першого курсу, і це, перш за все, їх свято. Шановні першокурсники, ми впевнені, наш інститут стане для вас воістину другим домом. Тут ви познайомитеся з відомими вченими, які стануть вашими викладачами, зможете реалізувати свої творчі здібності в клубах, діючих при університеті, а також підтримувати і зміцнювати здоров'я в нашому сучасному спорткомплексі. Не сумніваємось, цей навчальний рік подарує вам масу нових знайомств, дивних відкриттів і позитивних емоцій!

Вітаємо всіх студентів, професорсько-викладацький склад, а також співробітників інституту з початком чергового навчального року. Щиро бажаю, щоб в цьому році вас супроводжувала вдача у всіх починаннях, вас оточували друзі і однодумці, нехай при вирішенні складних наукових і життєвих завдань до вас приходять самі сміливі відповіді!

Отже, в дорогу, захоплюючу та замріяну!

Директор УННІ якості
біоресурсів та безпеки життя, д.т.н., професор
Сергій Мельничук

Декан факультету харчових технологій
та управління якістю продукції АПК, к.т.н., доцент
Лариса Баль-Прилипко


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook