В Ірпінському економічному коледжі обрали виборних представників, які братимуть участь у виборах ректора НУБіП України

12 квітня 2019 року
     10 квітня 2019 року у ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж» відбулися збори трудового колективу штатних працівників коледжу, які не є педагогічними працівниками, та збори студентів коледжу щодо обрання виборних представників, які братимуть участь у виборах ректора НУБіП України.

     На зборах був присутній представник організаційного комітету Національного університету біоресурсів і природокористування України з проведення виборів ректора університету Діброва Анатолій Дмитрович, декан економічного факультету, доктор економічних наук, професор, який зазначив, що наказом від 14.03.2019 № 109-К та відповідною публікацією у газеті «Сучасна освіта України» Міністерством освіти і науки України оголошено конкурс на заміщення вакантної посади ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України.

     Відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556, Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника закладу вищої освіти, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2014 № 726, Статуту НУБіП України ректор університету обирається шляхом таємного голосування штатних наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників та виборних представників Університету і його відокремлених підрозділів. Саме тому у коледжі було проведено збори обрання виборних представників.

     На загальних зборах трудового колективу штатних працівників, які не є педагогічними працівниками коледжу, головою було обрано Боровкову Ганну Сергіївну. Відповідно до встановленої квоти представників для участі у виборах ректора було обрано 6 осіб, кандидатури яких було внесено до бюлетеню таємного голосування. Голосування здійснювалося за пакетною формою (за списком). При підрахунку голосів виборців було встановлено, що вони 100 % підтримали обраних кандидатів, які братимуть участь у виборах ректора НУБіП України.

     На загальних зборах студентів коледжу головою зборів було обрано Сапліна Антона, голову студентської ради коледжу. Вибори представників з числа студентів для участі у виборах ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України у кількості 12 осіб відбулися шляхом таємного голосування. Кількість голосів, відданих за список кандидатів, становила 85%.

     Завдяки плідній роботі дільничної виборчої комісії працівників коледжу та студентської дільничної виборчої комісії збори пройшли злагоджено та організовано.

Лілія Чайка,
голова дільничної виборчої комісії  

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook