Науковий гурток "Органічна хімія в сільському господарстві"

Керівник гуртка доцент, к.х.н. Кротенко Вікторія Володимирівна

 

Діяльність гуртка «Органічна хімія в сільському господарстві» спрямована на допомогу студентам у більш поглибленому вивченні органічної хімії, ознайомлені із застосуванням досягнень органічної хімії у сільському господарстві та промисловості, а також на набуття студентами навичок у проведенні самостійної наукової роботи, роботи з літературою, написанні доповідей, статтей.

 

Діючі члени студентського наукового гуртка та їх досягнення у 2017-2018 н.р.

Гурток «Органічна хімія в сільському господарстві» налічує 12 членів.

Члени гуртка підготували доповіді на науково-практичну студентську конференцію.

Теми доповідей:

  •  Дослідження радіаційних показників в місцях проживання «самопоселенців» у зоні відчуження ЧАЕС.
  • Атрактанти.
  • Інсектициди.
  • Фунгіциди.
  • Алкалоїди.
  • Органічні сполуки у ветеринарній медицині.
  • Дезинфікуючі засоби та антисептики.
  • Вплив етанолу на розвиток церозу.

 

Доповіді, підготовлені члена кружка за 2018 р.:


1. Лагойко А.М. Порівняння вмісту флавоноїдів в різних видах гречаної крупи. 71-а Всеукраїнська студентська науково-практична конференція присвячена 120 річчю з дня заснування Університету «Молоді науковці-агробіологи – ювілею університету».

2. ВПЛИВ ХІМІЧНОГО СКЛАДУ ПОЖИВНИХ СЕРЕДОВИЩ НА АДГЕЗІЮ, ФОРМУВАННЯ КОЛОНІЙ ТА ПРОЛІФЕРАЦІЮ МЕЗЕНХІМАЛЬНИХ СТОВБУРОВИХ КЛІТИН З АБДОМІНАЛЬНОЇ ЖИРОВОЇ ТКАНИНИ Кладницька Л.В., кандидат ветеринарних наук, доцент, Мазуркевич А.Й., доктор ветеринарних наук, профессор, Кротенко В.В., кандидат хімічних наук, доцент, Величко В.С., студент Національний університет біоресурсів і природокористування України, м.Київ. Матеріли конференції "Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя".

3. ДИНАМІКА ПЕРЕХОДУ РАДІОНУКЛІДІВ У РОСЛИНИ НА ТЕРИТОРІЇ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ЗОНИ ВІДЧУЖЕННЯ. Рудаков Є.Д., студент, Кротенко В.В., кандидат хімічних наук, доцент. Матеріли конференції "Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя".

 

 

 

Гуртківці також приймали участь у І етапі Всеукраїнської студентській олімпіаді з хімії, який проходив у НУБіП України.

Студенти 1 курсу ветеринарного факультету зайняли призові місця у І турі олімпіади з хімії: Кравець Марія – ІІІ місце, Горулько Анастасія – ІІІ місце, агробіологічного факультету: Кривецький Владислав – ІІІ місце. Вони також прийняли участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії, який відбувся на базі НУБіПУ. Кравець Марія зайняла ІІІ місце.

Для гуртківців спеціальності «Екологія» була організована екскурсія до Інституту ядерних досліджень НАН України з відвідуванням атомного реактора.