Великий футбольний день в НУБіП

14 вересня 2017 року

     На континенті – черговий тур Ліги Чемпіонів і Ліги Європи. І в НУБіП сьогодні теж великий футбольний день: зустрічалися збірні нашого університету та Національна збірна України серед ветеранів. Серед гостей – такі відомі у футбольному світі зірки, як Олексій Бєлік, авторству якого належить практично всі їх сьогоднішні голи, Віталій Рева, Едуард Цихмейструк, Юрій Максимов, Андрій Оксимець, В’ячеслав Шевчук, Сергій Нагорняк, Андрій Воробей, Володимир Єзерський, Віталій Косовський, Віталій Самойлов, В’ячеслав Сіндерський, Віктор Уляницький та інші. 

     Тож і не варто дивуватися, що перша частина поєдинку (до речі, грали кожен тайм по 30 хвилин) пройшла під їхню диктовку, і свідчення тому – чотири сухих м’ячі у ворота господарів.

     У перерві до глядачів і уболівальників звернулися ректор університету Станіслав Ніколаєнко, який виступав у складі збірної НУБіП, голова наглядової ради університету Микола Томенко, котрий виконував обов’язки головного арбітра матчу, та представник ветеранів збірної України Сергій Ковалець. І хоча слова були різними – та суть і емоції однакові. Сьогоднішній футбольний матч є свідченням спадковості футбольних традицій та важливості спортивного виховання у професійному розвитку молоді. А мистецьку частину вітань склали виступи аматорів кафедри культурології, і в першу чергу – безсмертний хіт We are the champions.

     До команди гостей приєднався і член наглядової ради університету, народний депутат України Вадим Івченко.
     По перерві картина змінилася: м’яч частіше перебував біля воріт гостей і, як результат, знаходив місце у сітці.

     Остаточний результат матчу 3-6 на користь Національної збірної України серед ветеранів. Від імені гравців та вболівальників ректор подякував метрам футболу за видовищну гру та запросив на матч-реванш, але вже із студентською збірною університету.

Валентин Обрамбальський


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook