Участь студентів НУБіП України у 64-й Міжнародній студентській науковій конференції в РДАУ – МСГА ім. Тімірязєва (Москва)

23 березня 2011 року

Студенти НУБіП України стали учасниками 64-ї Міжнародної студентської наукової конференції, яка проходила 15-18 березня 2011р. в Російському державному аграрному університеті – МСГА ім. Тімірязєва у Москві.
Сповнені чудових вражень від гостинності, високого рівня організації та змістовного наповнення секційних засідань, студенти повернулись додому з цінними нагородами.
Так, студент 3-го курсу агробіологічного факультету Сергій Сичевський був нагороджений дипломом ІІ ступеня за доповідь на тему “Использование молеклярно-генетических методов исследования структуры и биоразнообразия прокариотов дерно-подзолистых почв” у секції “Почвоведение, геология и ланшафтоведение”.
Студентка магістратури І року навчання факультету аграрного менеджменту Вікторія Шкарбан була нагороджена дипломом ІІ ступеня за доповідь на тему “Тенденции и перспективы развития рыбной отросли в Украине” у секції “Економика сельського хазяйства”.
Студентка 3-го курсу юридичного факультету Ірина Кулик була нагороджена дипломом ІІІ ступеня за доповідь на тему “К вопросу о необходимости толкования норм права” у секції “Актуальные проблемы права”.
Студентка 4-го курсу юридичного факультету Мар’яна Ліхтер виступила на пленарному засіданні Конференції з темою “Опыт роботы Студенческого научного клуба НУБиП Украины”.
В 64-й Міжнародній студентській науковій конференції взяли участь 43 студенти з 10 країн Центральної та Східної Європи і СНД (Австрія, Вірменія, Білорусь, Болгарія, Угорщина, Казахстан, Польща, Сербія, Словаччина, Україна).

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook