25 квітня 2017 року
Ніжинський агротехнічний інститут

22 квітня студенти, учасники секції легкої атлетики інституту разом з тренером Володимиром Сахном стали учасниками ХХVIII Міжнародного легкоатлетичного пробігу пам`яті героїв Чорнобиля, що проходив у місті Славутич.

Наші спортсмени були представниками команди Ніжинського району і показали високі результати.

Переможцем в категорії 40-49 років на дистанції 10 км став викладач кафедри життєдіяльності людини Володимир Сахно, а студентка другого курсу факультету економіки, менеджменту та логістики Алла Кубрак здобула 2 місце у категорії 18-39 років.

Вітаємо наших спортсменів та дякуємо організаторам за чудово проведені змагання.

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)