ВЧИМОСЬ НАДАВАТИ РОДОДОПОМОГУ

21 березня 2017, 9:30

Лікар ветеринарної медицини за період своєї професійної діяльності може ніколи в житті не зустрітись з якоюсь інфекційною хворобою, проте з першого дня трудової діяльності зустрітись з родами і добре, якщо вони будуть фізіологічні. Якщо ж ні - прийдеться надавати рододопомогу тварині. Успішне надання допомоги в майбутньому визначить професійний рівень лікаря та авторитет серед власників тварин. Фахівці ветеринарної медицини добре знають, що робота акушера належить до найбільш важкої, виключно складної і відповідальної, іноді навіть небезпечної оперативної роботи.

 
Саме тому викладачами кафедри акушерства при навчанні студентів приділяється особлива увага  основним принципам надання акушерської допомоги тваринам (вправи на відкритому і закритому фантомах).

 
Лабораторне заняття, яке було проведене 16 березня 2017 р. к.вет.н., доцентом Деркачем С.С., студентам 5 групи 3 курсу було присвячено саме цій темі. На початку заняття студентам розповіли, які причини виникнення патологічних родів та, яка патологія найчастіше зустрічається.

читати далі...

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook