Агрохіміки університету провели Міжнародний семінар «Мінеральні добрива: інновації та перспективи»

26 червня 2016 року

З метою підвищення ефективності та якості наукових досліджень, обговорення дискусійних питань живлення і удобрення сільськогосподарських культур колектив кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва НУБіП України, ДП «Агроцентр Єврохім-Україна» та ТОВ «Біотех ЛТД» провели 23 червня 2016 року Міжнародний науково-практичний семінар «Мінеральні добрива: інновації та перспективи». У семінарі прийняли участь організації сфери агрохімсервісу, виробництва та науки із України, Молдови, Білорусії та Росії.

У межах семінару доповідачі надали вичерпну інформацію про сучасний стан ринку добрив в Україні, а також у світі, звернули увагу на новинки. Особливу увагу приділили ринку спеціальних агрохімічних продуктів. Була представлена та продемонстрована техніка для ефективного внесення добрив. Крім того, завідувач лабораторії Оптимізації живлення рослин Олексій Тарасенко із колегами – інженером Олександром Козачком та аспірантом Ігорем Бордюжею – продемонстрували можливості польової експрес-діагностики грунту та рослин кукурудзи на полях ТОВ «Біотех ЛТД».

Доцент Марчук Ілля Устимович представив демонстраційні дослідні поля учасникам семінару та обґрунтував ефективність внесення нових видів добрив.

Професор Бикін Анатолій Вікторович надав детальну інформацію щодо ресурсоощадних технологій вирощування сільськогосподарських культур у ТОВ «Біотех ЛТД».