Успішно завершилось підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини

26 березня 2016, 9:00
Факультет ветеринарної медицини

25 березня 2016 року згідно плану-графіка підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів агропромислового комплексу України, затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України від 30.12.2015р. за № 37–18–2-13/21194, на факультеті ветеринарної медицини спільно з ННІ післядипломної освіти НУБіП України завершили роботу курси підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини за трьома напрямками:
1. Начальники і заступники начальників управлінь ветеринарної медицини та офіційні лікарі ветеринарної медицини.
2. Завідувачі хіміко-токсикологічними відділами, лікарі-токсикологи державних лабораторій ветеринарної медицини в областях.
3. Завідувачі вірусологічними відділами, провідні лікарі-вірусологи державних лабораторій ветеринарної медицини в областях.

По закінченню курсів підвищення кваліфікації слухачам були вручені кваліфікаційні свідоцтва.

Після вручення свідоцтв, заступник декана факультету ветеринарної медицини з післядипломної освіти Бойко Г.В. провів профорієнтаційну роботу серед слухачів. Були висвітлені правила прийому до НУБіП України у 2016 році та переваги навчання в нашому університеті. Наголошено про можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми, які функціонують в ННІ післядипломної освіти. Увагу слухачів було акцентовано на можливості стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та  ННІ післядипломної освіти НУБіП України.

 

Заступник декана факультету ветеринарної медицини з післядипломної освіти,

кандидат ветеринарних наук, доцент  Бойко Г.В.

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015