Відкрита лекція професора Бойка А.І.

13 жовтня 2015, 15:51
Завідувач кафедри надійності техніки,
д.т.н., проф. Бойко А.І. провів відкриту лекцію
з дисципліни «Надійність сільськогосподарських машин»
на тему «Інженерно-фізичні основи надійності»
для студентів четвертого курсу факультету конструювання та дизайну.
 
    Якісне виготовлення та технічний сервіс сільськогосподарської техніки мають велике значення для функціонування АПК в Україні.
    Надійність – одна з основних проблем сучасної техніки, яка вирішується на етапах проектування, виробництва, дослідження, експлуатації й ремонту машин та технологічного обладнання.
    Підтримання працездатності, відновлення ресурсу машин і технологічного обладнання, підвищення їх безвідмовності – важливе завдання підприємств, які пов’язані з технічним сервісом. Підвищення надійності сільськогосподарської техніки також має велике економічне значення.
    Лекцію проведено на високому науково-методичному рівні з використанням сучасних мультимедійних засобів. Тему лекційного заняття чітко сформульовано, структура плану відповідала робочій програмі навчальної дисципліни з курсу «Надійність сільськогосподарських машин» для студентів напряму підготовки «Машинобудування».
    По закінченню лекції студенти  задавали цікаві питання щодо новітніх технологій забезпечення надійності сучасної сільськогосподарської техніки та впровадження їх у виробництво.
 
 
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook