У Національному університеті біоресурсів і природокористування України пройшов семінар-тренінг присвячений проєктам Еразмус+
У Національному університеті біоресурсів і природокористування України пройшов семінар-тренінг присвячений проєктам Еразмус+
31 січня 2025 року
Національний Еразмус+ офіс в Україні (НЕО в Україні, https://erasmusplus.org.ua/pro-nas/naczionalnyj-erazmus-ofis-v-ukrayini/) у тісній співпраці з Представництвом ЄС в Україні забезпечує допомогу та підтримку впровадження і поширення інформації про можливості та проєкти Програми ЄС Еразмус+ у сферах вищої освіти, професійного розвитку, молоді та спорту в Україні.
Місією НЕО в Україні є розвиток потенціалу української освіти, молоді та спорту в межах наскрізних пріоритетів Програми ЄС Еразмус+ для подолання глобальних викликів та наближення європейської інтеграції України, розбудова інтернаціоналізації закладів освіти та молодіжних організацій на основі можливостей міжнародної співпраці, результатів проєктів та інших ресурсів для стійкого розвитку, цифровізації та інклюзії, за підтримки і у співпраці з ЄС.
Спікером семінару була Катерина ЖДАНОВА — проєктна менеджерка, координаторка можливостей у сферах молоді та спорту, яка серед іншого спеціалізується по роботі з «новачками», реєстрації PIC та OID організації, GAP та державній реєстрація проєктів молоді та спорту.
Катерина ЖДАНОВА детально розповіла учасникам про портал Національного Еразмус+ офісу в Україні, про основні напрями програми Erasmus+ та про координаторів/консультантів кожного з напрямів. Також учасникам було представлено інформацію щодо перших кроків, які мають бути виконані участі в Програмі.
и
З презентацією щодо початку участі у програмі можна ознайомитись за посиланням: https://erasmusplus.org.ua/wp-content/uploads/2024/12/erasmus4ua_education_december_2025_calls-%E2%80%93-kopiya.pdf
Практична частина семінару надала змогу учасникам спробувати сформувати проєкт нової заявки, сформувавши мету проєкту, цілі, завдання відповідно до цілей. Під час тренінгу учасники крок за кроком із допомогою тренера розібрали, як заповнювати бюджетну частину проєкту. Також було детально, по пунктах, розглянуто драфт проєктної заявки.
Щиро дякуємо пані Катерині за приділений час, змістовні відповіді та корисні вправи, які допомогли зацікавленим у подачі проєктних заявок розібратись із процесом заповнення та подачі заявок, а також — здобути корисні навички, які будуть використані в майбутньому при створенні проєктів.
Олександр Сошенський,
начальник відділу
міжнародних проєктів