Майбутня студентка факультету психології Анастасія Калита: «Дозволь собі мріяти та діяти вже сьогодні! Твоє майбутнє починається тут і зараз!»
Майбутня студентка факультету психології Анастасія Калита: «Дозволь собі мріяти та діяти вже сьогодні! Твоє майбутнє починається тут і зараз!»
24 липня 2024 року
Вітаю! Будь ласка, розкажіть про себе.
— Вітаю! Я – Анастаія Калита, мені 19 років. Цьогоріч я закінчила навчання у «Ніжинському фаховому коледжі Національного університету біоресурсів і природокористування України», що у місті Ніжині. У сучасних умовах воєнного стану я побачила, що ми потребуємо стійкості та відмінного ментального здоров’я. Саме психологія покликана робити такі внески в людину, які сприяють плекати їй резильєнтність. Мрію допомагати людям долати виклики сьогодення та бути висококваліфікованим спеціалістом.
На Вашу думку, якими якостями має володіти психолог?
— Потрібно мати відповідний рівень підготовки, який можна здобути навчаюсь за відповідною спеціальністю. Також варто наголосити на наявність професійно важливих якостей, якими має володіти психолог: емпатійність, комунікабельність, стресостійкість, креативність, а саме головне любов до людей.
Як Ви дізналися про факультет психології НУБіП України?
— Ще під час навчання в коледжі я задумувалася про професію психолога і розглядала заклади освіти, де була б хороша матеріальна база та була можливість проходження практики. Я зробила свій вибір і подала документи в НУБіП.
Де хочете працювати після закінчення університету?
— Спеціальність психолога затребувана на ринку праці і відкриває перед молодими спеціалістами багато перспектив. Можна працювати в закладах освіти, реабілітаційних центрах. Особисто я хотіла б працювати корпоративним психологом, підтримувати здорову атмосферу в колективі та мотивувати співробітників. Проводити групові тренінги для зростання особистості.
Що Ви можете побажати абітурієнтам, які ще вагаються з вибором професії?
— Бажаю кожному абітурієнту обрати ту професію, яка лежить ближче до серця і дозволить долати виклики сьогодення. Дозволь собі мріяти та діяти вже сьогодні! Твоє майбутнє починається тут і зараз!
Розмову вели:
Смолінчук Лариса,
доцент
Куценко Людмила,
асистент кафедри психології