Триває навчання у 1 семестрі студентів з Китаю на освітній програмі «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»
З 30 жовтня 2023 кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності розпочала підготовку групи студентів з Китаю на магістерській освітній програмі «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».
На програмі розпочали навчання 27 студентів з Китайської Народної Республіки.
У першому семестрі студенти вивчають наступні дисципліни: "Методологія та організація наукових досліджень з основами інтелектуальної власності", "Світові аграрні ринки", "Менеджмент ЗЕД", "Бізнес-комунікації", "Організаційна поведінка та лідерство", "Українська мова", "Англійська мова".
Навчання відбувається в дистанційному форматі на базі платформи Webex.
Потрібно сказати, що всі науково-педагогічні працівники схвально відгукуються про студентів з Китаю, відмічаючи їхню дисципліну та старанність.
Бажаємо і студентам, і викладачам успішного завершення першого семестру!
Олександра Ралко,
куратор групи студентів КНР