Сергій Грищенко: про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток

26 грудня 2023 року

  24 грудня 2023 р. набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань» № 3494-IX. Як він стосується нашого університету і що передбачає – питання, на які відповів начальник відділу кадрів Сергій Грищенко.

 

  • Пане Сергію, в чому суть змін?

— Досить суттєво. Всього тут 11 змін. Та не всі вони зачіпають наш колектив. Спробую виокремити 5 з них.
  Перша: перенесення вихідних та робочих днів — без рекомендацій Кабінету Міністрів України. Мається на увазі те, що роботодавець сам вирішує, як це робити.
  Нормою встановлено, що перенесення вихідних та робочих днів, крім випадків, встановлених Кодексом законів про працю, визначається трудовим та/або колективним договором. У разі відсутності відповідного положення у них перенесення вихідних та робочих днів здійснюється за наказом (розпорядженням) роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації.
  Друга: щодо неоплачуваних відпусток. Норма: за сімейними обставинами та з інших причин працівнику можна надати відпустку без збереження зарплати на термін, обумовлений угодою між працівником та роботодавцем, але не більше 30 календарних днів. На час загрози – поширення епідемії, пандемії, необхідності самоізолюватися у випадках, встановлених законодавством, та/або якщо виникла загроза збройної агресії проти України, надзвичайна ситуація техногенного, природного чи іншого характеру – працівнику можна надати відпустку без збереження зарплати тривалістю, що визначили угодою сторін. Період таких відпусток не враховується до стажу, що дає право на щорічну основну відпустку.
  Протягом періоду дії воєнного стану роботодавець на прохання працівника може надавати йому відпустку без збереження зарплати без обмеження строку. Період такої відпустки не враховують до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку.

 

  • У підрозділах Сил оборони України зараз захищають Батьківщину 330 працівників і студентів з нашого університету. Є серед них і добровольці, і мобілізовані. Щодо останніх у суспільстві досить багато питань. Що говорить новий закон?

— Говорить, що, по-перше, мобілізованим працівникам за бажанням виплачують компенсацію за відпустки. Норма: працівникам, яких призвали на строкову військову службу, військову службу, зокрема під час мобілізації, на особливий період, військову службу, або яких прийняли на військову службу за контрактом, за їхнім бажанням за заявою виплачують грошову компенсацію за всі невикористані дні щорічної відпустки. А також додаткової відпустки для тих, хто мають дітей або повнолітню дитину з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи. Заяву подають не пізніше останнього дня місяця, в якому працівника увільнили від роботи у зв’язку з призовом на військову службу.
  По-друге, мобілізованих педагогічних і науково-педагогічних працівників позбавили збереження середнього заробітку у закладах освіти. Відповідні зміни внесені в статтю 57 Закону України «Про освіту».
  І, по-третє, – нова неоплачувана відпустка звільненим з військової служби. Норма: роботодавець надає відпустку без збереження зарплати за бажанням працівника, який приступив до роботи після звільнення з військової служби у зв’язку із закінченням особливого періоду або оголошенням демобілізації. Вона може тривати до 60 календарних днів. Період такої відпустки включатимуть до страхового стажу.


Розмовляла Ірина Кушніренко
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook