Відбулася відкрита лекція к.е.н., доцента Фурси А.В., з дисципліни «Ціна і ціноутворення»

19 жовтня 2023 року
18 жовтня 2023 року відбулася відкрита лекція кандидата економічних наук, доцента кафедри організації підприємництва та біржової діяльності Фурси Анатолія Васильовича з дисципліни «Ціна і ціноутворення». Лекція проведена відповідно до затвердженого графіка на економічному факультеті для студентів 4 курсу денної форми навчання ОС «Бакалавр», спеціальності 051 «Економіка», на тему «Основні методи ціноутворення».
Відкриту лекцію в онлайн форматі відвідали завідувач кафедри організації підприємництва та біржової діяльності, д.е.н., професор, член-кореспондент НААН Ільчук М.М., в.о. завідувач кафедри банківської справи та страхування к.е.н., доцент Костюк В.А., к.е.н., доцент Березовська Л.О., к.е.н., доцент Кириченко А.В., к.е.н., доцент Томашевська О.А., к.е.н., доцент Яворська В.О.
На початку лектор з’ясував чітко тему лекції, її структуру та актуальність, а також зв'язок з попередніми темами. Викладання матеріалу було логічним та послідовним. Лектором було розглянуто сутнісну та класифікаційну характеристику методів ціноутворення, розкрито методи ціноутворення, які найширше застосовуються в господарській практиці, ринкових умовах. Значна увага була приділена висвітленню питань, щодо методів ціноутворення, що спираються на попит, конкуренцію, а також витратним методам ціноутворення.
    В цілому лекція к.е.н., доцента Фурси Анатолія Васильовича проведена на високому науковому і навчально-методичному рівні та одержала позитивні відгуки колег і студентів.
Ольга Томашевська,
доцент кафедри організації підприємництва

та біржової діяльності 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook