Талановиті та багатогранні особистості – це абітурієнти факультету ветеринарної медицини НУБіП України!

25 липня 2023 року
   Хочете знати про наших абітурієнтів? Вони найкращі! Вони обрали свій фах ще з дитинства, транслювали любов до тварин у своє доросле життя та обрали її своїм фахом.

  Що може зацікавити дитину? Безумовно, тваринний світ, спочатку іграшковий, потім це домашні улюбленці, які є найкращими друзями, яким можна довірити себе і свої почуття і вони ніколи не зрадять! Домашні тварини не дають сумувати – бешкетують, наводять лад на свій смак, вередують і тим надихають, надають впевненості в собі, роблять твоє життя наповненим любов’ю та змістом. Своєю беззахисністю вони дають зрозуміти, що ти сама, така ще мала, а вже можеш піклуватися про когось – годувати, захищати, створювати найкращі умови. І от, любов та опіка до свого улюбленця з дитинства перероджується у справжнє переконання в тому, що це твій фах на все життя, це твій обов’язок віддати їм належне, бо вони дійсно заслуговують на це.

  Отже, Юліана Янковська у цьому році здобула освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста зі спеціальності «Ветеринарна медицина» у відокремленому структурному підрозділі «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» з відзнакою та подала документи до Національного університету біоресурсів і природокористування України на факультет ветеринарної медицини, щоб здобути освіту магістра.

  Юліана розповіла що в неї є улюблена киця Мальта, якій 7 років. У 2018 році вона народила п’ятеро чудових кошенят, які зробили її оселю осередком щастя, любові та натхнення.

  Юліану цікавить інформація про ветеринарну освіту та рівень надання ветеринарних послуг не тільки в Україні, а і в інших країнах світу, зокрема в Японії. У нашій розмові Юліана навела кілька цікавих фактів про японську ветеринарію. Ветеринарна медицина в Японії має довгу історію, що сягає більше 1000 років. Вперше ветеринарні послуги в країні почали надавати в 8 столітті. Японські ветеринари дуже поважні особи в суспільстві. Вони відіграють важливу роль у забезпеченні здоров'я та добробуту домашніх тварин, а також у збереженні дикої природи та охороні тварин. Ветеринарні клініки в Японії використовують передові технології та методи лікування. Вони оснащені сучасними медичними приладами та обладнанням, що дозволяє проводити якісну діагностику та ефективне лікування. У Японії існують спеціалізовані ветеринарні університети, де студенти отримують високу якість освіти в галузі ветеринарної медицини. Випускники цих університетів мають широкі можливості для подальшого розвитку своєї кар'єри. Японські ветеринари активно займаються дослідженнями в галузі ветеринарної науки. Вони вивчають нові методи лікування, вдосконалюють профілактичні стратегії та проводять наукові дослідження для поліпшення здоров'я та добробуту тварин. У Японії існують спеціалізовані ветеринарні центри, де проводяться складні операції та процедури для лікування тварин. Ці центри мають кваліфікований персонал і високотехнологічну апаратуру для надання ветеринарної допомоги. Ветеринарна медицина в Японії також включає в себе традиційну медицину, яка базується на стародавніх японських методах лікування. Ці методи використовуються для поліпшення стану здоров'я та добробуту тварин. Ці факти свідчать про важливість ветеринарної медицини в Японії та професіоналізм японських ветеринарів. Вони працюють на благо тварин та сприяють збереженню природи.
   Саме передові технології хоче вивчити Юліана в Японії та втілити їх в Україні для покращення здоров’я тварин. Це зацікавило Юліану вивчати японську мову, над чим вона зараз і працює.

 

  Також Юліана на канікулах працювала в клініках ветеринарної медицини в Києві, де вона познайомилась з високо фаховими ветеринарними лікарями, що закінчили НУБіП України, та побачила високий рівень надання ветеринарної допомоги тваринам.
  На Дні відкритих дверей в НУБіП України Юліана побачила нові навчальні лабораторії, високотехнологічне обладнання, науково-педагогічний персонал факультету ветеринарної медицини та зрозуміла, що зробила правильний вибір університету і майбутньої спеціальності.

  Ще одна талановита особистість Єлізавета Клименко – випускниця відокремленого структурного підрозділу «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» подала документи до Національного університету біоресурсів і природокористування України на факультет ветеринарної медицини.

  Єлизавета з дитинства мріяла стати лікарем ветеринарної медицини, бо вона дуже любить та опікується тваринами. Більш за все її цікавить акушерство, а саме рододопомога, спостереження за вагітністю і власне репродуктологія. Для запліднення продуктивних тварин, а також дрібних важливо використовувати якісний біологічний матеріал, який дуже дорогий і високі технології у цьому напрямі забезпечать повоєнне відтворення високопродуктивного стада у нашій країні, а також значну економію коштів.

  На Дні відкритих дверей Єлизавета була вражена навчально-науковою лабораторією репродуктології на кафедрі акушерства НУБіП України. У лабораторії репродуктології є все сучасне обладнання для проведення запліднення in vitro та in vivo, а головне, є спеціалісти, які володіють сучасними методичними підходами – науково-педагогічні працівники кафедри.

  Також Єлізавета розповіла про своє захоплення – вона любить малювати. У рисунках вона відображує свої емоції, внутрішній стан, реальний погляд на існуючий образ. Подивіться, які вони всі різні. І це зрозуміло – життя іде під час війни, де багато різних емоцій.

 

 

  Отже, наші абітурієнти талановиті, працелюбні, вольові, наполегливі, чуйні, рішучі, справжні патріоти і фахівці своєї справи зробили свій вибір разом з НУБіП України! Успіхів у навчанні!

 

 

Лариса КЛАДНИЦЬКА,
доцент кафедри біохімії і фізіології тварин
імені академіка М.Ф. Гулого

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook