Увага! Порядок постановки на військовий облік! Інформація для вступників 2023 року в Національний університет біоресурсів і природокористування України

18 липня 2023 року

 

 

Дорогі вступники, просимо Вас звернути увагу на ці вимоги

та завчасно підготувати необхідні військо-облікові документи

під час вступу в університет!

    У 2023 році прийом на навчання до Національного університету біоресурчів і природокористування України на програми здобувачів вищої освіти хлопців/чоловіків здійснюється лише після пред’явлення ними оригіналу одного з таких військово-облікових документів:
  - посвідчення про приписку до призовної дільниці* (можуть подавати вступники не старші 27 років);
  - військовий квиток;
  - тимчасове посвідчення військовозобов’язаного.
  *такий документ отримують усі хлопці 16-річного віку

   Окрім цього, перелічені документи мають містити відмітку (штамп/печатку) територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), де вступник перебуває/перебував на військовому обліку. У документі має бути відмітка саме органу з назвою “ТЦК та СП”, не “військовий комісаріат / військкоммат”.

    У разі відсутності у вступника військово-облікового документа або наявності документа без актуальної відмітки ТЦК та СП, Приймальна комісія НУБіП України не вправі допустити такого вступника до конкурсного відбору студентів на навчання в НУБіП України.

     До уваги студентів, які є військовозобов’язаними або призовниками:

    1. Військовозобов’язані студенти та призовники зобов’язані ознайомитися і дотримуватися Правил військового обліку призовників і військовозобов’язаних. (Постанова Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р. № 1487)
    2. Призовники, військовозобов’язані та резервісти повинні перебувати на військовому обліку:
- за задекларованим (зареєстрованим) місцем проживання - у відповідних районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки або інших визначених законодавством органах на персонально-первинному військовому обліку;
- за місцем роботи (навчання) на підприємствах, в установах, організаціях, закладах освіти, інших органах;
- у разі вибуття за межі України на строк більше трьох місяців - за місцем консульського обліку в закордонних дипломатичних установах України.
 3. Зарахування на військовий облік за місцем навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України здійснюється у відділі студентської документації на підставі поданих при вступі (поновленні на навчання) військово-облікових документів (посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення замість військового квитка), а також Довідки про місце реєстрації. Військові документи мають бути актуальні!
   4. Згідно з Порядком організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів НУБіП України збирає такі дані про призовників та військовозобов’язаних студентів: (Додаток 5 - посилання на Гуглформу для постановки на військовий облік після виходу наказу про зарахування на навчання в університет натиснути тут!!!). Університет надсилає у семиденний строк з дня видання наказу про зарахування, відрахування із закладу освіти до відповідних районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки повідомлення про зміну облікових даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів (додаток 4);
    5. Призовники, військовозобов’язані та резервісти повинні особисто повідомляти в семиденний строк органам, в яких вони перебувають на військовому обліку, про зміну персональних даних, зазначених у статті 7 Закону України “Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістівˮ, а також надавати зазначеним органам документи, що підтверджують право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації з підстав, визначених у статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізаціюˮ.
  6. Студенти повинні особисто подавати щороку до 1 жовтня до районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки документи, що підтверджують право громадян на відстрочку від призову на військову службу.

   Для отримання довідки необхідно звернутися до підрозділу військової мобілізації та взаємодії із ЗСУ (корпус №17, за адресою: провулок. Сільськогосподарський, 4, каб. 210, 212 внутр. тел. 044-527-85-60).

 

 

Геннадій РЖЕВСЬКИЙ,
начальник підрозділу військової мобілізації
та взаємодії із Збройними Силами України
,
полковник у відставці
 

 
 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook