Пройшов І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на кафедрі міжнародних відносин і суспільних наук

24 травня 2023 року

Відповідно до листа державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 30 січня 2023 р. № 21/08-118 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році» в Національному університеті біоресурсів і природокористування України було оголошено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році.

Для організації та проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на кафедрі міжнародних відносин і суспільних наук було створено конкурсну комісію у складі: голова – Шевчук О.В., секретар – Грушецький Б.П., члени – Білан С.О., Любовець О.М., Макаренко Л.П.
На конкурс наукові роботи представили студенти спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».
За рішенням конкурсної комісії І місце отримала робота Товкун Інни Іванівни «Відбиття російсько-української війни на провідних російських телевізійних каналах». Науковий керівник – доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук Асатуров Сергій Костянтинович.

     

У науковій роботі досліджено особливості висвітлення російсько-української війни на провідних російських телеканалах; розкрито основні напрямки російської пропаганди та її вплив на росіян.
ІІ місце – робота Рябушкіної Олесі Володимирівни «Зростання російського терору на тлі війни з Україною: від історичного минулого до політико-економічних наслідків ХХІ ст.». Науковий керівник – доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук Асатуров Сергій Костянтинович.
Наукова робота присвячена аналізу видів терору, які використовувала та використовує РФ на теренах України а інших пострадянських держав.
ІІІ місце – робота Ковальової Софії Анатоліївни «Еnhancing ukrainian-british bilateral cooperation: historical background, legal framework and areas of cooperation» («Українсько-британське двостороннє співробітництво: історія становлення, правово-нормативна база та напрямки співпраці»). Науковий керівник – доцент кафедри англійської філології Качмарник Світлана Григорівна. Робота подана на конкурс англійською мовою. Авторка проаналізувала історичний розвиток та особливості сучасних взаємовідносин між Україною та Великою Британією.

Щиро дякуємо за участь у конкурсі наукових робіт!
Бажаємо натхнення та успіхів у подальших наукових дослідженнях!

 

 

Олена Любовець,
професор кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook