Анастасія Лобас: «Основні переваги очного навчання на факультеті ветеринарної медицини в НУБіП України»

8 квітня 2023 року
   Завершено перший місяць очного навчання студентів на факультеті ветеринарної медицини. І мені, як викладачці на перших курсах, цікаве відношення студентів щодо цієї форми навчання в реаліях військового стану в країні. З цим запитанням я звернулася до студентки 2 курсу 8 групи Анастасії Лобас. На що отримала наступну відповідь:

  Анастасія Лобас: "Кожну з форм навчання (очна, дистанційна) відрізняють певні особливості та позитивні сторони. Але я все ж таки віддаю перевагу очному навчанню і в мене є на це кілька аргументів:
  — Можливість активно спілкуватися з викладачами. Лише у тісній взаємодії з викладачами вдається краще засвоїти потрібні для мого фаху предмети. Це допомагає оперативно дізнаватися потрібну інформацію, ефективно відпрацьовувати практичні навички під керівництвом викладачів, швидко вирішувати всі поточні питання з навчання.

  — Практичне відпрацювання та закріплення набутих компетентностей. Насамперед, це практична робота студентів на парах, де ми власноруч, наприклад, на лабораторних заняттях із дисципліни біохімії тварин відтворюємо хімічні реакції з різних тем та завдяки використанню значного арсеналу фізико-хімічних методів знайомимося з біохімічними процесами, які протікають в живому організмі, а також вчимося аналізувати отримані результати. От і на даний час, ми відпрацьовуємо біохімічні методики дослідження з визначення вмісту вітамінів, гормонів, білків, вуглеводів, ліпідів у біологічних зразках, знайомимося з особливостями їх будови і перетворення в організмі на клітинному рівні, функціональною роллю та іншими питаннями, важливими для нашої професійної підготовки.

  — Сучасне і високоякісне обладнання та методичне забезпечення навчальних лабораторій і аудиторій дозволяє власноруч виконувати програмні практичні завдання з усіх дисциплін. Впевнена, що досвід із проведення практичних робіт залишиться в пам’яті на все наше життя та надасть майбутнім фахівцям необхідної впевненості в разі самостійного виконання професійних завдань. Тому, працювати наживо та опановувати знання на практиці є, на мій погляд, однією з найважливіших переваг очного навчання.

  — Безпосередня комунікація з деканатом. Це також є одним із найважливіших пунктів, тому що співробітники деканату завжди допомагають студентам у позитивному вирішенні усіх нагальних питань, координують навчальний процес, здійснюють виховну і роз’яснювальну роботу, заохочують нас до навчання, чим також мотивують студентів до виконання навчальних завдань.
  — Тісне спілкування з наставником групи, який регулярно проводить виховні години зі студентами, мотивує нас та допомагає у вирішенні численних питань та можливих проблем.
  — Активне студентське життя. Наш університет разом із студентською організацією представляють творчі та захоплюючи заходи, які спонукають нас до активності, заохочують для того, щоб зробити наші студентські роки незабутніми. Ці культурні міроприємства урізноманітнюють наше студентське життя і наповнюють його гарними враженнями, пам’ятними подіями, позитивними емоціями, а також роблять нас дружнішими.
  Варто відзначити, що весь неоціненний досвід і повноцінну фахову підготовку майбутні фахівці ветеринарної медицини зможуть здобути лише в стінах нашого Університету.

   Тому, я бажаю кожному студенту успішно опанувати професію лікаря ветеринарної медицини і впевнено йти до своєї мети та мрії!

Per aspera ad astra! (Крізь терни до зірок!)".

  Вікторія Грищенко: "Для кожного викладача у спілкуванні зі студентами важливими є не лише численні питання навчального процесу на факультеті, але й відношення молодих людей до певних подій, настроїв у суспільстві, поглядів, переживань, адекватність реакції на виклики сьогодення і, загалом, їх життєва позиція, бо сьогодні закладається майбутнє нашої країни, в тому числі і в стінах Національного університету біоресурсів і природокористування України."

Слава Україні! Слава її Героям!

 

Підготували: Анастасія Лобас,
староста 8 групи, 2 курсу
та Вікторія Грищенко,
професорка кафедри біохімії і фізіології
тварин ім. акад. М.Ф. Гулого

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook