Зустріч з Директоркою Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, доктором історичних наук, професоркою Ларисою ЛЕВЧЕНКО

5 лютого 2021 року

Наближачись до 30 річного ювілею своєї Незалежності, Україна все більше звертається до питань власної історії, потребує поглибленого її знання і сучасного погляду на важливі історичні концепції. Наше минуле стає важливим інструментом дипломатії та розбудови стосунків на міжнародній арені: як політичній, так і економічній. А наявність кваліфікованих, сучасно підготовлених фахівців в цій царині є стратегічним завданням держави.
Важливою для збалансованого погляду на освітню програму та здійснення, власне науково-практичної роботи є тісна і постійна співпраця зі стейкхолдерами галузі історичної науки. Саме тому 05 лютого 2021 року відбулася чергова зустріч робочої групи за участі гаранта ОНП «Історія України», спеціальності 032 «Історія та археологія» та аспірантів, майбутніх докторів філософії з Директоркою Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, доктором історичних наук, професоркою Ларисою ЛЕВЧЕНКО.

Пані Лариса зауважила про важливість згаданої освітньо-наукової програми та її стратегічне значення. Окремо було зазначено важливість формування компетенцій самостійного і професійного пошуку в архівній системі України та інших країн, важливість наявного ресурсного забезпечення та увага до академічної доброчесності.
Говорячи про збалансованість теоретичного та практичного компонентів, а також наявність вектору самостійного розвитку аспіранта через вибіркові дисципліни, пані Лариса схвально відгукнулася про зміст програми і одночасно внесла пропозицію ще більше розширити перелік вибіркових дисциплін, зміст яких був би спрямований на формування фахових компетентностей, пов’язаних з актуальною проблематикою сучасної зарубіжної та української історичної науки і суміжними з ними сферами гуманітарних наук.
Ми щиро вдячні за корисну та приємну зустріч і важливі рекомендації щодо покращення освітньо-наукової програми «Історія України» третього освітньо-наукового рівня доктора філософії спеціальності 032 «Історія та археологія».

 

 

 

Яна Городняк,
аспірантка кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook